Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnéziumtól hasmenés?

Magnéziumtól hasmenés?

Figyelt kérdés

Ti milyen és mennyi magnéziumot szedtek?

Nekem a hasam egyáltalán nem görcsöl, se nem keményedik (27 hetes vagyok), viszont sokszor begörcsölt a vádlim, egyik reggel úgy ébredtem, hogy mindkettő görcsbe állt, kiugrottak a szemeim is, úgy fájt. De azon kívül sokszor éjjel nyújtózkodásnál érzem, hogy hol ezt, hol azt húzza a görcs, vagy néha az ujjam is begörcsöl.

Ezért elkezdtem több magnéziumot szedni (2 félét, mindkettő DM-es).

Ha szedem, nem görcsölök, de hasmenésem van. Ha nem, akkor érzem, hogy rosszabbodik a helyzet.

Szerintetek segítene, ha valami más fajtát szednék?

A doki nem mondott semmit,csak tudomásul vette, hogy szedek, és kész (mondjuk már régen voltam nála, és csak szeptember elején kell mennem legközelebb).

Ti melyik fajtából szedtek és mennyit? Nektek nem okoz ilyen problémát?


2014. aug. 4. 15:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Két opció van: vagy magas dózisú magnéziumot szedsz, és akkor a kalciumot 2-3 óra múlva veszed be hozzá (de mindenképp kell mellé), vagy alacsony dózisút, és akkor mehet együtt a kettő.
2014. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!