Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.3 hetes terhes lehetek, és...

Kb.3 hetes terhes lehetek, és egyáltalán nincs étvágyam, mit csináljak? Ti is így voltatok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem terveztük, de ha már így alakult,akkor az nem véletlen, és megtartjuk. Azt hiszem, most kezdem feldolgozni a tényt, h kisbabám lesz, és már inkább melegséggel tölt el, mint idegességgel, bár a félsz még bennem van. A háttere meg van a kicsinek, csak eddig nem laktunk együtt a párommal, és még sok kérdést, és félelmet felvet ez az új helyzet. Erre rá lehet fogni, h ezért nincsen étvágyam? Csak akkor eszek, amikor rosszul vagyok. Ránézek az ételre, és egyáltalán nem kívánom, meg kell erőszakoljam magam, h a kedvenc ételeimet megtudjam enni. Mikor fog ez elmúlni? Nem akarom, h baja legyen a kicsinek ezért. Valakinek tapasztalat?

2014. aug. 10. 14:27
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
hányingerem*
2014. aug. 11. 02:38
 22/30 anonim ***** válasza:
Anyáink idejében még nem szedték szerintem.
2014. aug. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
és ők is túlélték :D anyum se szedet semmit
2014. aug. 11. 17:25
 24/30 A kérdező kommentje:
szedett*
2014. aug. 11. 17:32
 25/30 anonim ***** válasza:

igen, nem szedett semmit, de ha megnéznéd a csontjait, akkor látnád, hogy mennyi kálciumt szedtél ki belőle. meg pl. jobban hullott a haja, romlott a foga. igen, túlélték, de nem mindegy hogy hogyan. a baba elvonja ami neki kell, a vitamin arra kell, hogy a te szervezeted töltődjön fel vitaminnal és legyen miből elvonni.

és van, amit egészséges étkezéssel nem lehet elegendőt bevinni. pl. folsavból. napi 15 tányér spenótot kellene enned ahhoz, hogy a szükséges foldavmennyiséget biztosítni tudd.

2014. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Most kezdetnek Gravidát fogok szedni...azt ajánlották a legtöbben, meg sok gyümölcs :D Talán nekem ez a legnagyobb kihívás, a helyes táplálkozás. Eddig se dohányoztam, alcoholt se nagyon ittam, se buli...olyan sok lemondás nem lesz azért.
2014. aug. 11. 17:49
 27/30 A kérdező kommentje:
nah vettem vitamint, és az étvágyam is kezd visszajönni :) a mellem sem feszül már annyira :D
2014. aug. 12. 16:14
 28/30 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed fel a védőnénit?
2014. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Mert még nincs védőnőm, csak pénteken megyek a hüvelyi ultrahangra. :)
2014. aug. 12. 21:50
 30/30 anonim ***** válasza:
Bar mar sok ido eltelt,mi lett veled kedves kérdező? :)
2016. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!