Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! 7 hetes terhes...

Ancsi1991 kérdése:

Segítség! 7 hetes terhes vagyok nagyon rosszul érzem magam túl élés minden napom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítsetek kérlek nagyon kétségbe vagyok esve. Imádjuk egymást a párommal vágytunk már egy babára ami most össze is jött. De a wc ig nem birok kimenni :( fogytam (a semmiből) nem akar lecsuszni semmi ha le is csuszik kijön. Az orvos szerint persze természetes szerintem nem az. Barna folyásom is van ügyeleten kötöttem ki egyik éjjel. Minden házi praktikát probáltam már a keksztöl a gyömbéren át a kóláig stb és semmi :( teljesen be fordultam csak fekszem egész nap :( segítsetek kérlek. 7 hetes vagyok.

2014. aug. 11. 13:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Túl kell élni, az első 12 hét ilyen
2014. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen át tudom érezni a problémád, én tavaly ilyenkor kórházban voltam terhességi hányás miatt brrr... Szóval, próbálj sokszor keveset enni, inni, tapasztald ki mi az, ami jobban megy. Száraz sós kekszek, hideg kóla kicsit szokott segíteni. Kitartás!
2014. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

én 5 kilót fogytam, állandóan hánytam az elején...túl kell élni, sajna más nincs....én is non-stop rosszul voltam...kb semmit ettem 12 hétig...


én is kipróbáltam mindent de semmi nem segített uh nem nagyon tudok olyat ajánlani ami szerintem tényleg használ.....

2014. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem olvastam teljesen végig, látom, nem jött be a kóla, keksz. Nekem még a hideg meggylé segített egy darabig de mindig más volt, ami lenn maradt.
2014. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek veled :( Az első hetekben (kb. a 10. hétig) én sem tudtam nagyon megmozdulni sem, csak feltámasztott fejjel feküdtem. Néha bejött a kóla. Néha a zabos keksz. Néha a főtt krumpli, de legtöbbször semmi. Arra vigyázz, hogy ne száradj ki. Fokozatosan jobb lesz, nálam is így volt, most már csak a gyomrom ég, általában ha gyümölcsöt eszem. Kitartás! 14 hkm
2014. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
13%
Ne legyél ilyen nyafka!!
2014. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
En is tudom, miről beszelsz..az első 13het nekem igy nezett ki,hanyas,hanyas,síras,alvas,ivas,hanyas:,síras:))enni nem ettem olyan savam volt,h ejjel megtelt vele a szam arra ebredtem, ömlik ki a szamból:))sokszor mar azt mondtam a paromnak vigyen be a korhazba mert megfogok halni:D igy most visszagondolva nagyon vicces..akkor nem volt az!semmi megoldas nincs.de komolyan!túl kell élni..en szamoltam vissza a napokat..12 het utan elmúlik!utana nagyon jó lesz es elvezet lesz a babaváras..nekem meg mindig van savam..de ez mar semmi ahhoz képest ahogy ereztem magam:))kitartas és boldog babavárast!22hkm
2014. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Jelenleg 14hkm vagyok,de csak azt tudom mondani,hogy ezt túl kell élni!Én egészen a 12.hétig szenvedtem,fel sem bírtam kel ni!Hányni összesen 2x sikerült,de az egész napos rosszullét kikészített!Sajnos,ez egy ilyen időszak!De mára egész jól vagyok,néha rámtör a rosszullét,de erősebbnek érzem magam,és könnyebben viselem!De a 12.hétig nagyon szenvedtem!Kitartás!Nekem hideg gyümölcslé "segített"!
2014. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Kitartás!

sokszor pár falatot egyél

és esetleg próbáld ki a patikában kapható salvus vizet

2014. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,én a salvus vizet ajánlanám,leköti a savat és kicsit enyhíti a hányingert!Naponta többször pár korty!Gyógyszertárban a 1,5liter 680FT!
2014. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!