Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! 7 hetes terhes...

Ancsi1991 kérdése:

Segítség! 7 hetes terhes vagyok nagyon rosszul érzem magam túl élés minden napom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítsetek kérlek nagyon kétségbe vagyok esve. Imádjuk egymást a párommal vágytunk már egy babára ami most össze is jött. De a wc ig nem birok kimenni :( fogytam (a semmiből) nem akar lecsuszni semmi ha le is csuszik kijön. Az orvos szerint persze természetes szerintem nem az. Barna folyásom is van ügyeleten kötöttem ki egyik éjjel. Minden házi praktikát probáltam már a keksztöl a gyömbéren át a kóláig stb és semmi :( teljesen be fordultam csak fekszem egész nap :( segítsetek kérlek. 7 hetes vagyok.

2014. aug. 11. 13:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kitartást nektek is <3
2014. aug. 11. 15:42
 22/29 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyerekem és nem voltam terhes, így csak azt tudom kívánni, hogy minél hamarabb legyél túl ezen a hányós időszakon. Biztos vagyok benne, hogy a várandósság kellemes része hamarosan megérkezik, addig kitartás! :)
2014. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy :)
2014. aug. 11. 18:19
 24/29 holysmoke ***** válasza:
Sajnálom Én is így voltam a lányommal az első naptól az utolsóig nem maradt meg semmi nem is híztam iszonyatos szenvedés volt de 4kg-val született egészséges már majdnem 2 éves most a kis tesóval is sokat hányok egyenlőre már -6kg nál tartok és sz monda a doki hogy már most nagy.22 hetes kismama
2014. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szia, te szegény kismama! Szívből sajnállak, aki szerint ez nyafkaság, annak fogalma sincs, miről beszél, nekem se volt, de a 6-14. héten kijutott belőle bőven. Nehéz eldönteni, mi a rosszabb: az egész napos elviselhetetlen émelygés, a napi 4-5 hányás, vagy az, amikor már úgy szétmaródik a nyelőcsöved, hogy minden nyelésnél könnybe lábad a szemed. Szóval hidd el, mélyen együtt érzek, és vigasztaljon a tudat, hogy kb. 99% a valószínűsége, hogy a 2. trimeszterben fantasztikusan jól fogod érezni magad.

Nekem egyébként a rennie talán segített volna, amikor egyet-egyet bevettem, jobb volt, de veseköves vagyok, úgyhogy nem szedhettem folyamatosan. Én is mindent kipróbáltam, igaziból semmi nem vált be, illetve végső kétségbeesésemben a 11-12. hét környékén kipróbáltam a tonikot, amit én egyébként nagyon szeretek, és az beválni látszott, csak így utólag már nem tusom eldönteni, hogy tényleg az segített, vagy akkor már amúgy is lecsengőben volt.

Kitartás, erős vagy, ügyes vagy, nem lesz könnyű, de kibírod!

Jut eszembe: a jégkrémet próbáltad?

2014. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen <3 nem azt még nem. hasznàl? most félek mert sötét a vizeletem. az mitöl van? csak magne b6 ot szedek. ugye nincs baj? :(
2014. aug. 12. 10:11
 27/29 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot fogyasztasz.Mert ha keveset,vagy épp az sem marad meg benned akkor csak annyi,hogy koncentrált a vizeleted.Egyébként megkaptad már az első vérvételekre a beutalókat?Mert abban is van vizelet vizsgálat.Ha a savaddal is gond van,akkor ajánlom a Gaviscon-t.Olcsóbb mint a Rennie.De a tabletát vedd meg,mert a folyadékot iszonyat nehéz lenyelni.Van akit meg is hánytat.
2014. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Van akinek segít a jégkrém, nekem az is csak ideig-óráig volt jó.

A sötét vizelet lehet attól, ha kevés folyadékot iszol, vagy sokat hánysz, emiatt kicsit kiszáradtál, de lehet fertőzéstől is, illetve még sok egyébtől, úgyhogy ha nem múlik el, akkor menj orvoshoz!

2014. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm elmúlt :)
2014. aug. 14. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!