Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! 7 hetes terhes...

Ancsi1991 kérdése:

Segítség! 7 hetes terhes vagyok nagyon rosszul érzem magam túl élés minden napom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítsetek kérlek nagyon kétségbe vagyok esve. Imádjuk egymást a párommal vágytunk már egy babára ami most össze is jött. De a wc ig nem birok kimenni :( fogytam (a semmiből) nem akar lecsuszni semmi ha le is csuszik kijön. Az orvos szerint persze természetes szerintem nem az. Barna folyásom is van ügyeleten kötöttem ki egyik éjjel. Minden házi praktikát probáltam már a keksztöl a gyömbéren át a kóláig stb és semmi :( teljesen be fordultam csak fekszem egész nap :( segítsetek kérlek. 7 hetes vagyok.

2014. aug. 11. 13:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
12 héten keresztül én is megszenvedtem ezzel.Rengeteg volt a savam,emiatt volt,hogy egész nap hánytam.Sokszor ki sem értem a wc-re,ezért mindig volt egy vödör is mellettem.Semmi nem volt,ami segített volna,csak az idő.Ezt tényleg valahogy túl kell vészelni és ennyi.Nem nagyon tudsz semmit tenni.A praktikák vagy beválnak vagy sem.és az orvosnak igaza van,ez normális.
2014. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Átérzem!

Nekem Daedalon kúpot javasolt az orvos,így nem hànytam.Enni meg többször egyél keveset.Nekem napokig 1db főtt virsli volt az adagom fél szelet kenyérrel,ez bennt maradt ha dél körül ettem meg.Még most is minden reggel hányok,és ha picit többet eszem akkor az is kijön :/

10-11 hetes vagyok.

2014. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Ó szegény!!Együtt érzek veled!!A 6.-16. hétig hánytam,napi 4-5x,semmi sem maradt meg bennem.47 kilóról 39-re fogytam.

Egész nap csak feküdtem,semmit se tudtam csinálni.

A férjem fürdetett és vitt ki a wc-re.

Mindent,de mindent kipróbáltuk semmi sem jött be.Túl kellett élni,ami nagyon nehéz volt!De sikerült!

Sok erőt neked és kitartás!!!!

2014. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Én a gyomorsavamra iszom a salvus vizet,nem vagyok hányós ugyan,de míg lenyelem,majdnem sikerül mindenegyszer :) nagyon rossz,sós víz íze van,nem ajánlom,ha amúgyis hányás kerülget...

14 hkm

2014. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! <3 Bíztató h nem vagyok egyedül. Nem mondanám magam nyafkának tul vagyok egy halálos betegségen 23 évesen és nem szokásom panaszkodni. Egyszerüen csak kiborultam és jól esik hogy ennyien irtatok :)
2014. aug. 11. 14:40
 16/29 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom hogy Te is ilyen rosszul vagy. Én az első lányommal végig hánytam az első 12 hetet. A wc mellől fel sem mertem kelni. Aztán utána a28.hèttől voltam rosszul. A szülő szóbán is ott volta hányòs tál. A2.lányommal annyira voltam 58rol 46 kg ra fogytam . 3. 4.lányokkal semmi. 5.lánykával refluxos lettem. 4o hét szenvedés volt. De annyit mondok MEGÉRTE!!!! NEKEM az orvos annyit ajánlott hidegen igyak mindent és jégkrèmeket egyek ami savanykás. Nem volt rossz ötlet. Kitartás!
2014. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Huuu az se semmi. De azt tudja valaki hogy miért vannak olyan nők akik meg se érzik a babát? Olyan szépen tudják élvezni a kismamaságot.
2014. aug. 11. 14:48
 18/29 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam ezzel én is! Az elsőnél és most a másodiknal egész napos hányinger, szédülès, feküdtem végig. Most a második terhességemnél a férjem a 6.héten már az orvosokat hívta, mit lehetne csinálni. Az egyik szülész orvos azt mondta, szedjek 3x1 b6 vitamint, max 4x1et. Nem hittem benne, de kipróbáltam. Egy óra múlva mintha elvágták volna a rosszullétet! Most a 11.hétben vagyok és nem mondom, este mindig rosszul.vagyok, de össze sem lehet hasonlítani azzal ami az elején volt! Meg nekem még a gyakran kis falatok váltak be. Egyszer sem szabad, hogy éhes legyél, mert ront a helyzeten! Hajrá!:)
2014. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma vagyok 12+3, és még mindig hányok. Én is nagyon nehezen viselem.

Rengeteg a savam, sokszor azért hányok. Máskor csak úgy simán, naponta 5-7 alkalommal is.

Nekem semmi nem használ. Sem a többszöri, kevesebb étkezés, sem a kóla, sem a gyömbér, sem a keksz, sem a savlekötő, tényleg semmi.

A dokim azt mondja, hogy a 14. hétig számíthatok erre, addig bírjam ki.

Kitartást neked! :)

2014. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szia!Én is átérzem a problémád.Első lánykámnál én még a szülés napján is awc-t ölelgettem.Volt hogy jóízűen ettem,aztán evés közben egyszer csak átfordult a dolog,és ki is jött minden.Az autózást sem bírtam.A másodiknál szerencsére "csak"a 20.hétig voltam ugyanígy mint te.Nekem a hideg segített kicsit.Volt hogy fagyasztott gyümilevet szopogattam.De én is csak feküdni tudtam.Most hála az égnek a 12.héten végetért a rosszullét,akkor is inkább reggel volt jellemző,de napközben a zsíros-fűszeres szagoktól is.Kitartás!
2014. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!