Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentettétek be az...

Mikor jelentettétek be az öröm hírt?

Figyelt kérdés

Szülőknek, rokonoknak, barátoknak, ismerősöknek, munkatársaknak stb.?

Olyan nehéz nem világgá kürtölni, pedig még csak 5 hetes.. de megérné kivárni a 12. hetet ugye?



2014. okt. 29. 21:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
tesomnak a pozi tesztek utan, aztan a csaladnak az elso uh utsn, ahol mar volt szivhang. masnap a munkahelyen es a baratoknak. 7-8 hetesen mindenki tudta. 10 hetesen a madodikkal mar kismamanaciban kellett jarnom. el sem titkolhattam volna...
2014. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azonnal, ahogy pozitív lett a teszt. Legelső terhességem, így aztán nem feszültem rá nagyon a dologra, pláne, hogy hetekig még én sem tudtam mit kezdeni az infóval. De közben meg olyan jó volt világgá kürtölni! :) (A munkatársaknak csak később mondtuk el, amikor már eléggé biztos volt.)
2014. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nálunk pengeélen táncolt nagyon, hogy megmarad e a baba. A szüleimnek 9 hetesen, a munkahelyemen és a közeli barátoknak 12 hetesen, a párom szüleinek pedig 15 hetesen mondtuk el. A távoli barátok és ismerősök csak a szülés előtt 2 héttel (37. hét) tudták meg hogy babát várunk.
2014. okt. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Novemberben teszteltem, aznap a paromnak, masnap a szuleinknek, harmadnap mamanal, tesomeknak, karacsonykor tobbi szuk csaladnak. Megkertuk oket h a tagabb kornek csak a 12.het utan, munlahelyemen is aznap jelentettem be mikor a 12.hetin mindent rendben talatak. :-)

Sok boldogsagot!

2014. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok választ!!
2014. okt. 30. 08:21
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a babona miatt, de aki már megjárta párszor, az nem mondja el hamar.

Ismerősömék a bejelentés után nem sokkal vetéltek el, hát nagyon rossz volt elmondani a vetélést.

Mi buta módon elmondtuk a szüleimnek a pozitív tesztet, 1 hétre rá vetéltem.


Ilyenkor az ember legszívesebben elfordulna a világtól, egyedül akar lenni a bánatával, egyfajta kudarcnak éli meg ezt egy nő. Nagyon nincs szükség mások sajnálkozására, csak még rosszabbul érzi magát az ember.


Nem ítélek el senkit, aki hamar elmondja, az ő dolga. Én már megégettem magam többször is, ezért óvatosak vagyunk nagyon.


Most 9 hetes vagyok, Anyám feltúrta a cuccaim és rájött a terhességre a 6. héten, nagyon haradugtam/haragszom rá ezért, pláne hogy a korábbi vetélésnél is csak legyintett, hogy én fújom fel (miközben meg előtte ő repdesett az örömtől, hogy nagymama lesz), szóval nagyon megbántott, mert nem akartuk túl korán bejelnteni ismét, hát ez van.

2014. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én 4 hetesen már pozit teszteltem,de csak férjem,és barátnőm tudott róla,de ők arról is , hogy fogok tesztelni.

Szüleinknek 5 hetesen elkotyogtuk... :)

Távolabbi ismerősöknek,barátoknak,rokonoknak 12 hetesen.

2014. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A 12. hétig senkinek, a 12. heti UH után a szülőknek, bővebb körben most kezdjük elhinteni (18 hetes vagyok). Két babát veszítettünk el és a 12. hétig azért titkolóztunk, mert anyukámat iszonyatosan megviselte a második vetélésem és nem akartam volna, hogy esetleg még egyszer ugyanazon keresztülmenjen. Ez nem babona, ez inkább óvatosság.
2014. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%
De jó nektek csajok...én titkolóztam,de nem azért,mert babonás vagyok,hanem azért mert a férjem szülei már az elsőt is ellenezték,nem hogy a többit. Jó lett volna a világ legboldogabb embereként,boldog hírt közölni...de ebbe a családba ez nem lehetséges.
2014. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!