Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hangulatváltozás csak...

A hangulatváltozás csak kitaláció és hiszti?

Figyelt kérdés

sziasztok!


3 hónapos kismami vagyok. az utóbbi időben többet sírtam mint az elmúlt jó pár év alatt. én is érzem magamon hogy feszült vagyok, hamar felcsattanok, ingerült vagyok az apró dolgok miatt is. Míg máskor fel sem vettem dolgokat, addig most egyenesen mint a bomba robbanok. azt mondják ez az első trimeszterig tart, de azt olvasom hogy végig megmarad. Igaz ez?

első babánkat várjuk, bőven a harmincban vagyunk mindketten. A férjem azt mondta hogy csak rájátszom, hogy hisztizek. Azt tudni kell hogy 9 év óta vannak pszihikai gondjaim. volt idegösszeroppanásom, depresszióm majd pánikom. Két éve hogy úgy ahogy rendbe jöttem. éppen ezért is szerintem engem jobban megvisel ez a hormonváltozás, de a férjem ezt nem bírja felfogni. Már ott tartok hogy azt mondtam neki költözzünk külön, mert úgy látom ő nem tudja ezt a hangulatváltozást tolerálni.ez olyan nagy kérés tőle, hogy uralkodjon magán? Neki csak ennyi lenne a feladata egyenlőre!!

Mit tehetnék? elválni nem akarok, de így meg nem fog menni. Kérlek válaszoljatok hogy ez tényleg csak hiszti? Vagy mindenki más is hisztizik?


a válaszokat szeretném kinyomtatni a férjemnek, talán kapcsol végre és megváltozik irányomban. Már azon is gondolkodtam hogy ismét felkeresem a pszichiáteremet és iratok fel valami enyhe nyugtatót.....de azt hiszem, nem éri meg hogy a férjem miatt egy ártatlan babát drogozzak be.


köszönöm a válaszokat."egy elkeseredett kismami"


2010. febr. 26. 09:06
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%
40. hétben járok, még mindig rámtörnek sírógörcsök. A férjem onnan tudta meg, hogy terhes vagyok, hogy állítólag folyamatosan hisztiztem, ingerült voltam. Nekem szerencsém van, roppant toleráns, inkább nem szólal meg, elfogadja, hogy ez ezzel jár. A legrosszabb, hogy kb a 6. hónaptól féltékenységi rohamok törnek rám, pedig alapot, okot erre nem ad. Biztos, hogy nekik sem könnyű, hiszen megváltozik a nő, akit eddig ismerni véltek, és számukra nehezebben realizálódik az alakuló család, tekintve, hogy külső szemlélőként vannak csak jelen! Szóval kitartás, és legyünk mi is egy kicsit türelmesek és megértőek velük szemben! Én tudom, hogy nem könnyű, de inkább a barátnőmnek szoktam kiborulni, illetve tudatosan igyekszem figyelni, hogy ne cseszegessem mindig!
2010. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!