Rossz anya lennek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen jott ossze a kisbabank,mar-mar az orokbefogadas gondolatanal tartottunk,amikor hirtelen megis csak sikerult. Nagyon orultunk neki. Viszont tudom,hogy nem szep dolog,de mindig is kislany babat szerettem volna,kisfius anyukakent soha nem tudtam magam elkepzelni. Most megis meg kell baratkoznom a gondolattal,mert egy hete kiderult,hogy kisfiunk lesz. Oszinten,en sirtam.. Es nagyon szegyeltem magam,anyosom szid,amiota kiderult hogy fiut varok. Szerinte rossz anya vagyok,mert nem orulok a gyereknek,amikor ilyen nehezen jott ossze.

Ertem en,de megis...:(

Raadasul nevunk sincs kisfiunak,adhatnatok par otletet.

Vezeteknev eleg nemetes hangzasu.

Koszonom a valaszokat.


2015. júl. 20. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Elnézem a fiamat a kiságyban,

és a fiam visszanéz rám.

Örülök, hogy fiú vagy, mondom neki,

bár kislányt szerettem volna,

de akkor még nem ismertelek.

És úgy látszik, a fiam is örül, mert rám mosolyog.

Talán arra gondol, hogy

lesz neki még egy húga.

Vagy ha nem lesz,

akkor majd hoz ő

egy kislányt a házhoz.

Persze szépet, kedveset,

olyat, aki szereti a mamáját.

Nemcsak a sajátját,

hanem engem is"


Olvasd el Janikovszky Éva könyvét, a címe: Örülj, hogy fiú. Fenn van neten, ha beírod a címét, akkor fél perc alatt megjelenik a megnyitható könyv és úgy 5 perc alatt végzel is vele :)


Nekem 1.5 éves fiam van, Olivér a neve és a mindenem :) Kék szemű, szőke hajú kishercegem és szeretek fiús játékokat játszani vele :)Nem rég mondta ki elsőnek azt a szót, hogy "anya". Elolvadtam tőle :) Azóta, ha bármi baja van, fél, fázik, melege van, éhes, szomjas, szalad hozzám kiáltozva, hogy "anya, anya, anya". Bár igazi rosszcsont, de talán fiúnál ez nem is annyira nagy baj:)

2015. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz anya.

Nekünk az első lány. Végig fiunak huttem. Cserfes és vidám. Nem volt egyszerű nem azert mert lany, hanem nem tudtam hogy kezeljem mint újszülött. Most még 4 hét és itt a masodik, aki ugy néz ki szinten lány. Hát mit ne mondjak. Ennyire fiunak még az elsot se ereztem. Becsaltak az erzeseim. Őrültem volna egy fiunak, hisz egy lány egy fiu teljes lett volna es nem mellesleg apuka is varta hogy most talán de nem. Minden Uhn lanyt mondtak. De épp ugy örülünk neki mintha ha fiú lenne. És igen előny. Minden megmaradt az előző lánykámról.

Hidd el ha a kezedbe tartod mashogy fogsz erezni. Most hogy tudom hogy lány elmúlt az a kicsi aggályom amitől féltem hogy hogy lesz egy fiuval.

2015. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!