Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki terhesen szolizik...

Ha valaki terhesen szolizik akkor baja lehet a kicsinek?

Figyelt kérdés
Tudom a szolikban ki is van írva és biztosan nem is véletlenül...de mi baja lehet töle a kicsinek? tegnap tudtam meg h terhes vagyok és ma meg is állapitotta a doki h 5 hetes terhes vagyok! én az utobbi kb. 3 héten voltam pár alkalommal!
2010. márc. 9. 20:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó,hogy te mekkora k*cs*g vagy!Az a válaszoló,akit kigúnyoltál,azt írta,hogy nem a természetes meleg árt a babának,hanem a direkt hő(szauna,szolárium,infraszauna stb.),illetve a láz.De nagyon okosnak képzeled maga!Minden orvos elmondja,hogy NE menj a terhesség alatt!És 3 hét alatt a pár alkalom alapból sem kevés,nem hogy terhesen.De mindenki saját maga döntse el,hogy mit hogyan tesz!
2010. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

Tegnapi 22:43-as vagyok.


Le lehet pontozni nullára, nem érdekel. Amit írtam, nem az ujjamból szoptam. Egy genetikustól tudom (Czeizel Endre), aki GARANTÁLTAN többet tud a fejlődési rendellenességek kialakulásáról, azoknak okairól és megelőzéséről, mint a lepontozó kismamák itt összesen. Arról, hogy mi az, ami árt és tényleg kerülni kell (pl láz), és mi az, ami miatt feleslegesen paráznak a kismamák (pl lázcsillapító). Aki nem hiszi, járjon utána.

2010. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
64%

Az első vagyok!

Akik lepontoztak azoknak gratulálok,és gondolkodjanak már el egy kicsit magukon!!!!

Vagy véleményük szerint,azért mert elment pár alkalommal majd kiderült,hogy 5 hetes terhes akkor most nyomorék gyereke lesz és gyorsan vetesse is el feltéve ha a szolitól nem fog elvetélni vagy mi????? Vagy hogy gondoltátok ezt az egészet???????

Márpedig semmi baja nem lesz a babának azért mert volt párszor szoliba úgy,hogy nem tudott a terhességről!!!!!!

A kérdés nem úgy szól,hogy terhes vagyok és rendszeresen szoliba lehet járni? Hanem úgy,hogy mielőtt kiderült a terhessége volt pár alkalommal......

2010. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%

Még csak délelőtt van, miért vagy ilyen idegbajos?


SENKI nem javasolta a kismamának, hogy vetesse el a gyerekét, csak azt, hogy MOSTANTÓL kerülje a szolit. Azt is leírtuk értelmesen, húsz felkiáltójel nélkül, hogy miért. A lepontozást meg TE kezdted el, úgyhogy vissza is kaptad, ennyi. Nem értem, miért vagy ezen felháborodva.


Olvasásra Czeizel Endre: Születésünk titkai című könyvét, kiemelt tekintettel a teratogénekre (a magzati károsodást okozó hatásokra).


34 h km

2010. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
30%
"javaslom", ez kimaradt az utolsó mondatból.
2010. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Még se le,se fel nem pontoztam ebbe a kérdésbe senkit.....

3 gyerekes+39 hetes terhes kismama

2010. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nos, én sem. Viszont arra ébredtem, hogy az egyértelműen jó válaszom le van pontozva, én meg butaságokat hordok itt összevissza... :-(
2010. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj ne aggódj csak ez után kerüld a szolit.nektek pedig kedves válaszolók,örülök h ez a legnagyobb bajotok h ki kit pontozott le.gratula.
2010. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%
A szolárium ha egézségesen használják és nem ugy,hogy 15-30 ig bent áll a gépbe valaki és nem 4x-5x jár egy héten senkinek sem árt.Terhesen is lehet menni szoliba 1x-2x egy héten kb 5 percre,Ne legyen rosszül a kismama vagy ha rosszúl lessz akkor ne menjen többet.Semmi köze nincs ahoz,hogy hanyadik hétben van egy kismama,attól még nem lessz beteg a babája ha ennyi idöre megy amit leírtam.Az a lényege,hogy jól essen a kismamának és ne azt nézze,hogy na még 10 percet mert csoki akarok lenni a nyárra.Mértékkel szabad és nem is árt a babának sem.Boldog babavárást nektek lányok!2 gyerekes anyuka és védönő.
2010. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy lázas betegséget heti 5 perc szoláriumhoz hasonlítani??? Maga a gép nem melegszik fel, nemhogy a tested.

Nyugodtan el lehet menni néha-néha. Hetente-kéthetente 5 perc nem fog megártani senkinek és köze nincs ahhoz, hogy valakinek a belső maghőmérséklete a legyengült immunrendszerével együtt órákon át károsítja a magzatot.


Én is voltam az előző terhességem alatt 5x összesen, nem melegtem fel egyáltalán, a hasam pedig letakartam egy törülközővel. Az utolsó trimeszterben már közel van a baba a hasfalhoz és egyébként is foltosodást okozhat akkor már, ezért nem mentem.

Most is terhes vagyok, egyszer voltam, de 4 perc után kijöttem, mert nem esett jól, de nem azért mert a gyilkos sugarak több centi mélyen behatolnak és túlhevítik a méhemet...

2010. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!