Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki terhesen szolizik...

Ha valaki terhesen szolizik akkor baja lehet a kicsinek?

Figyelt kérdés
Tudom a szolikban ki is van írva és biztosan nem is véletlenül...de mi baja lehet töle a kicsinek? tegnap tudtam meg h terhes vagyok és ma meg is állapitotta a doki h 5 hetes terhes vagyok! én az utobbi kb. 3 héten voltam pár alkalommal!
2010. márc. 9. 20:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Utolsónak:Te az egész terhességed alatt voltál 5 alkalommal,a kérdező az elmúlt 3! héten volt pár alkalommal.Ez óriási különbség.Én a 2. válaszoló vagyok,és simán lepontoztak.2 gyerekem van,mindig is jártam szoliba,de a terhességeim alatt a doki NEM javasolta(más-más doki).Szval bárki bármit mond,érdemes lenne utánanézni,hogy igenis KÁROS hatása is lehet a szolinak(IS lehet,ez nem azt jelenti,hogy lesz is)!Én laikus vagyok,de ezt szakemberek állítják.
2010. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! amugy meg természetesen mostmár abbahagyom! amugy meg a "3 hét alatt pár alkalom" azt jelentette h heti egy azaz 3!
2010. márc. 10. 13:33
 23/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Nagyon jó fej vagy(természetesen a szó POZITÍV értelmében!),kedves kérdező!Érdeklődtél,és elfogadod,amit az "ellentábor" írt,vagyis,hogy ne szolizz!Hidd el,jót akarunk Nektek!És ezt nem mi találtuk ki,hanem a szakemberek mondják.Egy kicsit meglepődtem azon,amit egy védőnő kismama írt,mert nekem a védőnőm is azt mondta,hogy ne menjek.Jó egészséget Nektek.
2010. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam válaszolni, de a hozzászólásokat olvasva nem tudom megállni. Az én tapasztalatom az, hogy régebben természetes dolog volt, ha v-ki gyermeket várt, most meg csoda számba megy. A mostani kismamik egy része picit túlmisztifikálja a dolgokat. Lassan már levegőt sem mernek venni terhesen csak palackból, mert az is tök ártalmas.

Afrikában meg a nők egész terhességüket az 50 fokon töltik, szülés után meg egy héttel már a gyereküket magukra kötve mennek a földekre dolgozni.

A terhesség nem betegség, hanem egy állapot! Mindent lehet csak mértékkel!

26 hetes km

2010. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm is "engedi".
2010. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a védönéni vagyok aki ma ide írt délelött.Nem kell azon meglepödni amit írtam hanem ez az igazság.Amíg jól esik a szoli nyugodtan lehet 1x-2x egy héten 5 percet.Igazat adok a 16.23 perckor írt válaszadónak.Sajnos a terhességet a mai kismamik többsége betegségnek éli meg.Nem kell afrikába mennünk ahoz hanem elég csak 20 évvel ezelöttre gondolnunk amikor nagyanyáink szülés után 2 nappal vitték a kicsiket magukra kötve dolgozni.Mértékkel majdnem mindent szabad egy kismamának.Kivétel ha az orvosa valami miatt szigoruan megtilt valamit.Imádom a gyerekeket és nem is akarok rosszat se a kismamának se a picinek de ha valamit lehet és nem árt akkor ezt mért ne írjam le.?Az a legegyszerübb ha mindenki eldönti,hogy szerinte mi a helyes és akkor nem lessz vita.Minden ember más gondolkodású és ez így is helyes.
2010. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
én sem fogom fel betegségnek abszolult! nem leszek olyan hogy uhh ezt nem szabad azt nem szabad! és még bevásrolni sem megyek el mert nehéz a szatyor! ilyenről szó sincs! a szolit azér kerülni fogom! de amugy ez egy másállapot és kész! :)
2010. márc. 10. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!