Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ijesztgetik a kismamákat?

Miért ijesztgetik a kismamákat?

Figyelt kérdés

AFP eredményem: 1,02 MoM( úgy tudom 0.8-2.5-ig normális)

HCG : 2.25 MoM

uE3: 0,87 MoM


mindenhova negatívot írtak, ennekellenére 1:852-közepes kockázatba soroltak.. elküldtek genetikai tanácsadásra ott megnyugtattak egy kicsit, de nem 100 %-an...

12. uh- orrcsont látható, tarkó redő 1,5 mm

18. uh- kóros elváltozást nem láttak, mindent rendben találtak...


és akkor így legyen boldog a babavárás, most izgulhatok szülésig...


2015. nov. 16. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Mer hülyék...
2015. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem Istenek, nem mondhatjak, hogy nyugi, kismama, 100% hogy semmi baja nem lesz babának.
2015. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
A fogadott dokim rendben találta az összes leletemet, az integrált teszt is elég jó lett. Ennek ellenére amikor csak várakoztam a folyosón, egy minden lében kanál főorvos elkérte az eredményemet és az alapján beutalt genetikai tanácsadásra a 22. (!!!!!) héten. Ott csak a vállukat vonogatták és azt kérdezgették hogy miért küldött oda az orvos, ha beteg a baba akkor sem lehet már semmit csinálni. Végigparáztam az utolsó 18 hetet... Valamiért ebből sportot űznek. Amikor meg baj van akkor lesz...rják, második babámnál így lett, majdnem rámentünk mindketten. Lehet hogy túlhajszoltak a dokik, bár a szülész-nőgyógyászokat rendesen megfizetjük érte, illene jobban odafigyelni, életekkel játszanak. Szerencsére én már nem szeretnék többet szülni, horror volt mindkét terhesség. Kitartást kívánok a végéig, és ne hagyd magad paráztatni, ha a gen UH-on rendben volt az orrcsont akkor nem lesz Down-os.
2015. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem ijesztgeti, csak senki nem mondhatja azt, hogy 100%, hogy egészséges lesz a babád!
2015. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ráadásul a papírra azt írták, hogy a magzatvíz vizsgálat se indokolt, de a frászt hozzák rám...


persze, ha nagyon akarom megcsinálják, de ugye a vetélés és fertőzés veszély magasabb, mint maga a betegség jelenléte..

vannak vérvizsgálatok, amit még 19-hétig elvégeznek, de ezek 160.000- tól kezdődnek(és végülis ez se 100%)...

kinek van ennyi pénze??

2015. nov. 16. 15:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Most látom, hogy ugyanazt írtam mint a 2-es válaszoló.

Bocs, de tényleg nem mondhatják, hogy minden rendben, hiszen ők sem tudják.

2015. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Életkorodat nem írtad, hátha az növeli a kockázatot...?

Ebbe az 1:valamennyi arányszámba az anyai életkort is beleszámítják, akkor is, ha a leletek rendben.

2015. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha megszületik a baba akkor nem fogsz izgulni semmit sem? Dehogynem! Végig fogod parázni a gyerek egész életét!

Egyébként szerintem jobb ha tudsz mindenről, mintha nem tudnál semmiről. 100%-ot soha sehol nem fognak mondani.

2015. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2015. nov. 16. 15:44
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Minek csináltattál afp-t? Ne parázz, ha az uh oké, a kockázatot meg csak számolják, sok tényezőből. Az csak egy valószínűség.
2015. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!