Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ijesztgetik a kismamákat?

Miért ijesztgetik a kismamákat?

Figyelt kérdés

AFP eredményem: 1,02 MoM( úgy tudom 0.8-2.5-ig normális)

HCG : 2.25 MoM

uE3: 0,87 MoM


mindenhova negatívot írtak, ennekellenére 1:852-közepes kockázatba soroltak.. elküldtek genetikai tanácsadásra ott megnyugtattak egy kicsit, de nem 100 %-an...

12. uh- orrcsont látható, tarkó redő 1,5 mm

18. uh- kóros elváltozást nem láttak, mindent rendben találtak...


és akkor így legyen boldog a babavárás, most izgulhatok szülésig...


2015. nov. 16. 15:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

eddig nem is gondoltam rá, hogy beteg lehet a kisbabám, mert családban nincs semmilyen betegség, sőt ahhoz képest fiatal is vagyok + eddig mindig mondta az orvosom, hogy szépen fejlődik és minden rendben van

a genetikai tanácsadáson azt mondta a doki, hogy, ha 1 évvel ezelőtt esek teherbe, akkor az alacsony kockázatúba sorolnak... szóval teljesen összezavartak

2015. nov. 16. 15:48
 12/15 A kérdező kommentje:
azért csináltattam, mert nem tudtam, hogy nem kötelező... a tanácsadáson se említették meg, hogy választhatok...
2015. nov. 16. 15:50
 13/15 anonim ***** válasza:
ugyan így voltam, mint te, nem tudtam, hogy nem kötelező az afp, a védőnőm meg elküldött. nekem magas lett, ami azt jelentette, hogy nagy eséllyel lesz nyitott gerincű. genetikai tanácsadáson és 4D-s ultrahangon is mindent rendben találtak, mégis végig paráztam. jelenleg már 1 hetes egészséges baba :)
2015. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Bocsi majd holnap leírom, most jöttünk haza a genetikustól és mindjárt elalszom! :)
2015. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%
Ne is mond, nekem azt mondta a doki a helyemben nem is tartotta volna meg a babát. Nekem a PM hormonjaim nem voltak rendben. Hogy mondhat egy orvos ilyet??? Amúgy nagyon élénk kislányom van, érzem, hogy egészséges.
2015. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!