Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért szül mostaná...

Szerintetek miért szül mostanában annyi fiatal lány? 18-25 közti korosztályt értem ez alatt elsősorban.

Figyelt kérdés

Ilyen helyen dolgozok és nap mint nap ezzel szembesülök.

Oké a végtelenségig se kell húzni, de ennek a korosztálynak a nagy része valamit még tanul vagy dolgozik(én esetemben pl mind a kettő egyszerre), hogy megalapozza az életét.


A 18 évesnek pl még érettségije sincs, mert kb idén májusban kéne vizsgáznia (születési dátumából saccoltam és nemzetiségis neve sincs).


Nem hinném, hogy több tucat 20 +/- pár évesnek meg lenne hozzá az anyagi háttere.


Van nekem is egy pár ismerősöm akik 23 évesek, mint én és évek óta(kb 6-7 éve) komoly kapcsolatuk van, de még váratnak a gyerek témával.

A másik csoportja az ismerőseimnek meg, hogy 21-22 évesen szültek, de az egyiknél apuka lelépett(gondolom megijedt a felelősségtől), azért szerencsére a nagyjánál egyben van a család.


Ha lenne is komoly kapcsolatom és relatív biztos háttér, akkor se vállalnék be egy gyereket, mert nem érzem, hogy itt lenne az ideje. Még gyereknek érzem magam 23 évesen az anya szerephez. Máséval elvagyok csak saját nem kéne a jelen helyzetben.


Emiatt van, hogy rosszul érzem magam, pedig tudom, hogy nekem most mással kell foglalkoznom.


Az olyan válaszoktól kíméljetek, hogy semmi közöm hozzá stb. Ez most nem az a kategóriás kérdés, csak kíváncsi vagyok mások véleményére.


2016. jan. 12. 20:11
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

A 37es es 38as valaszolo vagyok.


Sajnalom kerdezo de ez a sztori megtortenhet olyannal is aki 30 felett megy ferjhez tobbedik pasi utan. Ez egyaltalan nem ettol fugg.

En nem bantam meg,hogy a ferjem volt az elso ferfi az eletemben , nagyon jol valasztottam es utolag orulok,hogy a gimis eveim tanulassal es nem pasizassal meg aggodassal teltek,hogy " csak ne legyek terhes" stbe..


Anyukam 9 gyerek mellett vegzett el 2 foiskolat es egy felsofoku kepzest. Most en is gyerekek mellett tanulok.

Nem er veget az elet attol,hogy valaki anya lesz.

2016. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!