Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hetes kismama vagyok.6,5...

Linduslindus kérdése:

8. hetes kismama vagyok.6,5 hetesen voltam UH-on minden rendben volt. Utána jött a hányinger, hányás, borzongás és az álomkór, ezekből 3 napja már csak az utóbbi kettő maradt meg semmi más tünet. Aggódok, hogy minden rendben van-e?

Figyelt kérdés

Szedek másfél hete Duphastont napi kétszer, az visszafogja a vérzést akkor is ha baj lenne?

Pár éve, volt egy missed ab-om 8. héten, akkor is így kezdődött hogy egyszer csak megállt a tünet, hirtelen jól lettem, semmi vérzés és az UH mutatta hogy baj van. Mit tanácsoltok? Csak a 10. héten van újabb UH, addig idegeskedek hogy jól van-e a babókám.



2016. jan. 19. 14:51
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, óriási a babókám, 5 nappal idősebbnek néz ki mert 34 mm, és láttam ahogy a kis kezeivel lábaival kalimpált :) Kis cuki volt :)

A vérzés még nem maradt el, de azt mondták nyugodjak meg mert a méhen belül de a méhlepényen kivül van, tehát a babót nem bántja, és nem befolyásolja. Majd még fog csepegni ürülni ez a vérömleny de már ne aggódjak. :) Örülök hogy jól vagytok, és ti is szépen fejlődtök! :)

2016. febr. 2. 21:14
 22/26 anonim ***** válasza:

Jaj de boldog vagyok!!!!! :))))

Annyira szurkoltam értetek ,hogy minden rendben legyen! :))))

Hatalmas a bebiked,ez külön orom! :)))

Viszont en meg most fogok bekattanni! :(

Nagyon messze a 12.het meg,es ha ez nem eleg,meg beteg is lettem. 😔

Remelem nem lesz baja a kicsikemnek! Szerinted a nátha árt neki? Nem értek hozza. Kohogok is kicsit:(

Biztos érzi :(

2016. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Remélem már jobban vagy, ha csak nátha és nincs lázad akkor nincs baj. Ne aggódj! Ha belázasodnál akkor kell antibiotikum amit a baba mellett is lehet szedni.

Most én sem megyek másik UH-ra, ha nem szükséges, csak a 12. hetes genetikaira, ugyhogy én is izgulok hogy minden oké legyen. Minden nap nézem a hőmet, amig tartja a 37-et, és napi szinten érzek szurkálás, vagy pici görcsöt, vagy éppen húzódást addig azzal nyugtatom magam hogy jól van és szépen növekszik. Ha viszont nagyon aggódsz a megfázás miatt menj el a dokihoz, hogy nézzék meg UH-on és vizsgáljanak meg! Hidd el nagyon megnyugtató tud lenni egy megerősítés.

2016. febr. 7. 21:43
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia. Mar jobban vagyok,kicsit taknyos meg, de lazam hála istennek nem volt. A legnagyobb 37,4 volt. En is folyton nezem egyebkent ,nekem is szinte mindig 37. Olykor 36,7-8-9. Igy szokott:)

Tegnap reggel hánytam, ma is hányingerem van. Remelem ez is jo jel. Nekem annyira sőt szinte abszolut nem gorcsol kicsit sem ,ritkán szúr.ha mar szúrás... Egyik nap vártam a párom egy üzletben,en leültem. Kozben ettem egy szenyot. Kb 5perc alatt elintézte,es ahogy felálltam annyira de annyira bele szúrt a jobb oldalamba ott lent ahol a Kicsi

van(csak a kicsi a bal oldalon van,tehat nekem a masik oldalra szúrt bele iszonyat),hogy alig tudtam menni 2percig. El is bogtem magam annyira megijedtem h baj van. Vajon ez mi volt? Soha soha nem volt meg ilyen.

Nem barnazok semmi ver, nem tudom mi lehetett . Azota nem fordult elő.

Alig varom a 12.hetit mar. Nem tudok addig orvoshoz menni,itt Angliában sajnos nem fogadnak vsak ugy, max magán doki,de az 3D annyi mint otthon. Otthon 15perc 17500ft volt 2x nekem mikor otthon voltam. Persze nem sajnalom,nyilván a kicsi az elso. Viszont itt csak 12. Es 20. Heti uh van aztan szülés. Nagyon durva :(

Tervezek haza menni majd h itthon megnezzenek . Es persze muszaj lesz magam orvost szereznem itt is. Na ennyit rólam,ennyit dumálni mit en..sajnalom 😃.

Növekszik a pocid neked? En kb 4napja azt hittem h nekem ugen,mert reggel ahogy felkeltem akkora de akkora volt ,h mondom ez tuti nem puffadas. De másnapra eltűnt. Szoval kicsit csalódott vagyok . Bar tudom,h van akinek csak 17-8hetesen kezd látszani. De hallottam olyat is, h mar 12 hetesen latszik. :)

Jo lenne gyakrabban beszelni, bar nem akarlak zaklatni. Csak annyira örülök,hogy egy idoben vagyunk :)))

Ha gondolod írd le priviben az e-mail címed, es ott is tudunk beszelni. Persze nem muszaj,itt is jo :)

Szep napot!

(Bocsi,ha vannak hibák,Telon vagyok) :)

2016. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Irok innen privát üzenetet!
2016. febr. 9. 11:04
 26/26 A kérdező kommentje:
Mi történt? Eltüntél! :(
2016. márc. 6. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!