Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi miatt, pihen sokat 1...

Mi miatt, pihen sokat 1 kismama nagy pocakkal szülésig?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 20:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Abban a szerencsés helyezetben vagyok, hogy az egész terhességem alatt semmi panaszom nem volt. Nem volt émelygés, hányás, nem dagadtak a lábaim, nem voltam fáradt, sehol semmi fájdalom. Még az utolsó hónapban is gyalog jártam vásárolni. Pedig viszonylag későn szültem és nem voltam egy kifejezetten sportos alkat sem, bár autó híján mindenhová gyalog jártam azelőtt is és sokat kirándultunk. Viszont én minden anyát eltanácsolnék ettől, nagyon helyes, hogy a terhesség végén akár okkal vagy akár ok nélkül kímélik magukat. Nekem utólag derült ki, hogy nagyon kitágultak a szöveteim és még az is lehet, hogy ez arra vezethető vissza, hogy egyáltalán nem változtattam a napi ritmusomon, mert nem éreztem szükségét. A babám egyébként nagy volt és teljesen egészséges. Mindezt csak azért írtam le, hogy ilyen is van. Nem vagyunk egyformák. Így utólag visszagondolva, biztos, hogy kíméltem volna magam én is.
2018. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!