Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is túlreagálom a...

Szerintetek is túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés
Július végére várom elvileg az első babánkat.férjemmel pár hónapja vettünk egy házat mert most albérletben élünk.viszont ez egy régebbi ház villany csere kellett.férjem báttya villanyszerelő és kőműves ő csinálja.elvileg...de a mai napig addig sikerült eljutnia,hogy a falat kivéste.2 hónap alatt...mert kifogás van mindig,de a pénz miatt választottuk őt.szerintetek is túlreagálom ,hogy félek nemlesz kész a ház mire jön a fiunk? Nincs családja párja sem testvérének csak mindig a kifogások....
2016. máj. 17. 01:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat örülök,hogy nem níztek hü...nek.próbálom mindenképp mkmdani,minden nap magyarázok férjemnek is,hogy a baba nem akkor jön mikor "na kész minden" de nem akarja megérteni.szerinte rengeteg idő van még és hamar megy ha nekiállnak majd,amit elis hiszek...csak nem állnak neki. :(
2016. máj. 17. 11:00
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező.! Szerintem is igazad van,és egyáltalán nem reagálod túl..Szerintem mond meg neki, h ha pár nap alatt nem csinálja meg, akkor kerestek egy olyat,aki megfogja,és ezt ajánlom is neked, szerintem ha eddug nem csinálta meg,eztan sem fogja.:(
2016. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az előbb felhivtam,aztmondta nyugodjak meg holnap jön és csinálja...de elég határozottnak kellett lennem.aztmondta ez nem sok idö meglesz ha nem idegeskedek akkor is.mondtam ha nem sok idö tolja oda a se..ét.nem hiszem egy ekkora ház probléma lenne neki.nem emeletes házról van szó 5 szobával.aztmondta jön ...kiváncsi leszek...
2016. máj. 17. 13:09
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem nagy munka.

De normális szaki úgy áll hozzá, hogy a kis munkát hamar megcsinálja, hogy utána már oda ne kelljen szaladgálnia.


Szerintem nyugodtan verd ki a dilit! Tapasztalatom szerint lusta emberrel csak így lehet beszélni.

Pl. menj oda a házához és közöld a családja előtt, hogyha nem lesz kész határidőig, akkor te az ő házukba fogod hozni a babádat. Ezt a felesége előtt, emelt hangon... :DDD


Nálunk hasonlóan zajlott, szerencsére feleségem még nem volt terhes. Így is rengeteg idegeskedés volt, mire kapkodva, szar minőségben, a legutolsó ígért dátumot is lekésve, nagy nehezen megcsinálták. Mi meg már semmiért nem szóltunk, csak végre kész legyen. A feleségemmel is sokat veszekedtünk abban az időben, mert mindketten marha idegesek voltunk.


Azóta már vannak különb kőműveseink, akik a későbbi, kisebb munkákat normálisan megcsinálták. Csak sajnáltuk, hogy a legnagyobb és legfontosabb részt lusta és trehány trógerekkel csináltattuk.


És azóta megtanultuk: hiába szűkösek a mi lehetőségeink is, az ár mindig csak másodlagos lehet. Az első, hogy jó (vagy legalábbis normális) szaki legyen.

Olcsó húsnak híg a leve! Attól tartok, ti is a saját bőrötökön tanuljátok most meg.

2016. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%

Ja, most olvastam, hogy nincs családja és férjed bátyja.

Akkor arról van szó, hogy tudja: a férjed úgysem fog vele összeveszni, hiszen a testvére. És a férjed sem állna melléd.

Szerintem te magad keress egy kőművest és egy villanyszerelőt. Két embert, mert ez két, egymástól távol levő szakma és normális szakik között egyet se láttam, aki mindkettővel foglalkozott volna. Kérj tőle árajánlatot, és utána közöld a férjeddel, hogy szeretnéd, ha ő csinálná.


Megjegyzem: így se biztos, hogy sikerrel jársz. Egy normálisan dolgozó szaki májusban már egész nyárra le van kötve. Nyugodtan mondhatom: az marad, aki máshová nem kell. Jó esetben egy nyugdíjas, aki már csak fusiban csinál néha ezt-azt ismerősöknek.

2016. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.igen az lesz ha holnap nem jön és nem áll neki normálisan haladni keresek én magam.a pénzt meg majd elöszedem valahonnan rá.de nem ér annyit ,hogy állandó stresszbe legyek.
2016. máj. 17. 15:28
 17/17 A kérdező kommentje:
4 óta csinálja mint a kisangyal.egyszer csak megjelent,hogy menjünk el vele és nekiáll.lehet hatásos volt neki,hogy beszéltem vele nem a családjára meg férjemre vártam...
2016. máj. 17. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!