Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 évesen első gyerek?

29 évesen első gyerek?

Figyelt kérdés
Kérek szépen élettörténeteket, nekem így fogja hozni az élet.... Köszönöm ha megosztjátok a történeteket.
2016. jún. 21. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
50%
De akkor egy kis biztatás is: Én 29 vagyok, párom még tavaly ilyenkor is azt hajtogatta, neki ugyan nem kell gyerek (33 éves). 1 hónapja meg nem is védekezünk. Nem beszéltük meg, hogy akkor innentől "gyerekprojekt".
2016. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

26-os válaszoló voltam.


Én màr pár hónapja betöltöttem a 27-et.

Jah és màr több, mint 1 éve szeretnék babát.

De a lakás miatt mi kivártunk!!

Szerintem se parázz rá, előbb-utóbb mindennek eljön az ideje, csak türelem :) pároddal beszélgettetek róla?

Nálunk a férjemnél a lakás volt az indok, hogy várjunk. Most még idén meg jövőre belakjuk, aztán belevágunk. Nincs miért várnunk, mi már hosszú évek óta együtt vagyunk és 2 éve házasok.

2016. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk házasok...
2016. jún. 21. 13:50
 34/64 anonim ***** válasza:

32-es voltam


Nàlunk meg nàlam fiatalabbaknál màr van baba. Ez van! De nem érzem úgy, hogy ettől kevesebb lennék meg le vagyok maradva. Tényleg ne stresszel ennyire rá, ez nem jó :)) Nektek is lesz előbb-utóbb baba, viszont nem szabad a párodra erőltetni, abból semmi jo nem fog kisülni.

2016. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem neki.
2016. jún. 21. 14:01
 36/64 anonim ***** válasza:
Pàrod mit mondd mikor szóba kerül a baba téma? Mikorra tervezi? Ő mennyi idős?
2016. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, hogy ennyi idősen már családot szeretne. Ő 41 éves múlt. Azt mondja boldog velem és velem akarja a jövőt, amiben gyerekek vannak. Most ez lehet gyerekes, de minden este gyertyát is gyújtunk és elmondjuk miért vagyunk hálásak és ez a kívánság is benne van. Bár talán ez nem is gyerekes, inkább meghitt. Annyit mondott, hogy az előző kapcsolataiban nem érezte ezt. Elég sok a közös dolgunk, pl együtt neveljük a cicákat, most hoztunk kettőt is, közös nyaralás, már nagyon várjuk. :) Sokszor van úgy, hogy csak úgy jön, bújik, ahogy hallom sok férfi nem ilyen vagy nem ennyire bújós. Valamelyik nap arra mentem haza, hogy a napozó ki volt maga mellé készítve és ez jól esett nagyon.
2016. jún. 21. 14:13
 38/64 anonim ***** válasza:
Kérdező a leírtak alapján, akkor nem értem, hogy miért nem vágtok bele most? :) Mi a gond? Mindketten szeretnétek már.
2016. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Ha akartok gyereket, márpedig az esti fohász azért igencsak arra mutat. Akkor miért nem csináltok egyet? A párod 41 éves, nem fiatal, ha most nem akarja, később se fogja akarni. Az én férjem 25 volt amikor összeházasodtunk, 30 éves kora óta nyaggat a gyerekkel. Persze minden ember más, de azért a negyedik iksz, az mindig negyedik iksz marad. Nem lehet azt gondolni ebben a korban, hogy még kibulizom magam, azt max. 25 évesen kell csinálni.
2016. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak. Képzeld el, hogy kibulizta magát és tetszik neki a család. Nem kell támadni az embert mert a negyedik x. Te örülj annak, hogy neked így alakult az életed. Azért írtam ki a kérdést, mert kíváncsi voltam, kinek mikor jött a babavárás. De nem arra voltam kíváncsi, hogy nekem kell jönni az olyan kommenttel, hogy úgysem akar majd. Sokat beszélünk róla és ezt ő is megmondta, hogy nem azért nincs eddig gyereke mert nem akart, hanem mert neki is így hozta az élet.
2016. jún. 21. 14:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!