Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 évesen első gyerek?

29 évesen első gyerek?

Figyelt kérdés
Kérek szépen élettörténeteket, nekem így fogja hozni az élet.... Köszönöm ha megosztjátok a történeteket.
2016. jún. 21. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
Ok, de már megtalált téged. Akkor miért vár, ha tudja, hogy már te is nagyon szeretnél? :)
2016. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem :D az senkinek sem jó.
2016. jún. 21. 14:37
 43/64 anonim ***** válasza:
100%
De arra valaszolj mar, hogyha mindketten gyereket akartok, akkor miert nem csinaltok?
2016. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy sok emberke rá lett ugorva erre a dologra, hogy a párom nem amikor én nyíltan nekiszegeztem a kérdést. Persze tudom, hogy sok mindenki durr bele és csinálja a gyereket. Amikor beszélünk erről, én szoktam azt mondani, hogy akkor lenne jó ha végeznék az iskolával jövőre ( mesterre járok). Végül is, én mondtam hogy 28-29 évesen.
2016. jún. 21. 14:40
 45/64 anonim ***** válasza:
Így már érthetőbb :) lehet ő is meg szeretné várni, hogy végezz a sulival
2016. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:

Tehát össz-vissz 13 hónapos kapcsolatban vagy magad alatt,mert már gyereket akarsz???

Ajjj,te jó ég!

Durva ez a modernkor szelleme: azonnal mindent,de máris,mert különben lemeradsz!

2016. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez van. Látta csoporttársamat, hogy amikor nagy hassal jött vizsgázni, hogy mondta nekem ezt nem engedné meg, mert szerinte ez a stressz nem jó a gyereknek. Persze segítene , mert nem ezen múlik, hogy nem segítene utazni meg minden. Sokszor éjjel bújt amikor a tanulmányokat írtam, hogy és mondta, hogy látod szívem azért az úgy nehéz lenne. Nekem most hétvégén azt mondta, hogy nála ez nagy változás ha már barátoktól kérdez milyen a kicsi baba és hozzáteszi, reméli ennek örülök :D
2016. jún. 21. 14:54
 48/64 A kérdező kommentje:
46-os, igazad van. Sajnos tényleg sokszor azt sugallják, hogy lemaradsz...
2016. jún. 21. 14:55
 49/64 anonim ***** válasza:

29 évesen szültem. Addigra lett meg a suli (phd), addigra lett jó állásom, és addigra találkoztam a férjemmel. Meg volt egy vetélésem is 28 évesen.


Körülöttem nem születtek gyerekek, mert a barátnőim is hasonlóan élnek, mint én, 2 barátnőmmel kb. egyszerre szültünk.:)


Én jól érzem magam vele itthon, 4 hónapos, szeretnék vele valameddig itthon maradni, aztán meglátjuk, mi lesz az életemmel.:) Szeretnék munkát váltani, valami sokkal kreatívabbat csinálni, sokkal több pénzért, sokkal jobb időbeosztással. Tudom, tudom, bilibe ér a kezem...:)


Nekünk nem azért nem lesz több, mert én "öreg" vagyok hozzá, hanem mert a férjem annak érzi magát, 37 éves és én ezt tiszteletben tartom.:)

2016. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

"...hogy hiába van kapcsolat ha a férfi nem akarja. Vagy a másik eset, hogy a nő megunja hogy a férfi döntésképtelen, 28 évesen kilép a kapcsolatból..."


Csak a lényeget ragadtam ki az egyik válaszodból. Nekem valamiért nem egészen kerek ez a történet. Szerintem ő konkrétan még nem akar az 1 éves kapcsolatba gyereket. Hiába próbálod mentegetni, vagy teljesen mást beleképzelni a dologba.

2016. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!