Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 évesen első gyerek?

29 évesen első gyerek?

Figyelt kérdés
Kérek szépen élettörténeteket, nekem így fogja hozni az élet.... Köszönöm ha megosztjátok a történeteket.
2016. jún. 21. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
39-es vagyok és nem hiszem, hogy megbántottalak volna a válaszommal, viszont az ahogyan te lereagáltad az én hozzászólásomat az igencsak beszédes volt és azt hiszem megláttam a lényeget mögötte. Te nem bízol a saját pasidban, hogy akar-e majd gyereket és emiatt félsz (jogosan), hogy mi lesz, ha tönkremegy majd a kapcsolat, ott állsz gyerek és pasi nélkül mondjuk 30 x évesen. Ráadásul hülyít is téged: "majd beérik a cseresznye" - hát köszi szépen, nem sokáig tartanám én ezt a pasit magam mellett, ez nem válasz egy nőnek, aki gyereket akar. Egyébként én 35 éves vagyok, házas és nincs gyerekünk, csak nincs okom arra a bizalmatlanságra a férjemmel szemben, mint ami benned van a párod felé. Úgyhogy szerintem gondold át, hogy te látod rosszul és kicsit paranoiás vagy, vagy okod van a bizalmatlanságra. Nehéz ügy lesz, mert nem vagytok régóta együtt, szóval azt is érteném, ha ő várni akarna. Az sem jó ha valaki a kora miatt bárkivel csinál egy gyereket.
2016. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Utolsó, de hisz ők esténként imádkoznak is érte, hogy legyen. :) Az már más kérdés, hogy a pasi se hülye, hogy neki is álljon csinálni. :D
2016. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:
De vicces vagy utolsó...
2016. jún. 21. 15:37
 54/64 A kérdező kommentje:
De ezt amit kiragadtal csak altalanossagban értettem, és a párommal is szoktunk így ezekről beszélni. Persze azt is meg lehet benne látni hogy csak hülyét... Ezért segít mindenben mert hülyit... Értem.
2016. jún. 21. 15:42
 55/64 anonim ***** válasza:
Azért ez egy 1 éves kapcsolat, megértem, ha a párod egyenlőre nem akarja, te pedig jól teszed, ha nem erőlteted, mert az elriaszthat egy férfit. Szerintem 29 évesen, csak a korod miatt nem kell szülni, fiatal vagy, csináld meg inkább az egyetemet, élvezzétek az életet. És 2,3 év múlva, amikor már biztos a kapcsolatotok, esetleg összeházasodtatok, akkor jöhet a gyerek. És ha meglátsz egy terhes nőt, nem kell kiakadni, nem vagy öreg, hogy ezen parázz. Vigyázz a kapcsolatotokra, hogy ne romoljon el és hamar jönni fog a gyerek is, de szerintem elsietnéd, ha 1 éves kapcsolatra vállalnád, úgy hogy a párod is éppen csak gondolkodik rajta, de egyenlőre nem határozta el magát.
2016. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Ja és amit írtál példát, hogy ismerősnél 21 éves lány terhes, érettségivel. Erre ne legyél féltékeny. A lány ezzel valószínűleg el is rontotta az életét, hogy ilyen korán vállal gyereket a semmire. Apuka meg könnyen elunhatja majd azt, hogy mindent fizessen, mert a lány majd nulla végzettséggel filléreket keres. Aztán lesz belőle egyedülálló anyuka.
2016. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanezt mondta a párom is arra a dologra. Utolsó előtti, igazad van, erre inkább így kell ránézni, hogy addig is élvezzük az életet. Most megyünk nyaralni is, nagyon várjuk. Párom előtt még 3 szakvizsga is áll... szóval. Most is tanul, már én is segítek neki mert a munkahelyemen nyári szünet van. A szakvizsga miatt is aggódik, de szerintem sikerülni fog neki. A 21 éves csajról meg annyit, hogy a leendő apuka sorolta nekünk, hogy azt sem tudja megmarad-e a munkája.
2016. jún. 21. 18:57
 58/64 A kérdező kommentje:
52-es tele vagy rosszindulattal !
2016. jún. 21. 21:35
 59/64 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,már a kérdés is fiktív!

Így fogja hozni az élet neked...és ezt miből gondolod??? A kérdésből azt hittem,hogy terhes vagy,erre kiderül,hogy még akár fényévek is elválaszthatnak a gyerekvállalástól!

Mire vagy kíváncsi?? 1 év után ritkán ugrálnak a pasik azért,hogy gyereket gyártsanak! A technikája,az persze jöhet,de végeredményre még nem vágynak,még 41 évesen sem!

Kicsit rápörögtél a gyerektémára,mert azt hiszed ez valami verseny és győznöd kell a 21 éves terhes lánnyal szemben! Nem kell győznöd...ugyanis te tök más életet élsz! Ne akard az ő életét élni a sajátod helyett!

2016. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: szerintem az nem egészen raporges ha 27 evesen családot szeretnék. Nem tudom van e családod, de ha te is nő vagy és vagytal már gyermekre akkor tudod. Anyai ösztönök.
2016. jún. 22. 06:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!