Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue digiteszt kijelzőn...

Adrika994 kérdése:

Clearblue digiteszt kijelzőn negatív, szétszedve kétcsíkos-valakinek van még ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Délbe csináltam teszt és negatív lett de kíváncsi voltam hogy milyen belül és szétszedtem 2 db teszt csik van benne igen ám az egy ok teszt csik mind 2 csik jol látszik másikon csak egy csik ak kell lennie azon halványan de látszik es MH is negatívat mutatott . Másnak is volt ilyen ??

2016. júl. 1. 22:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

Masnak is volt - e ilyen?

Nem valoszinu, normalis ember nem szedi szet a digitalis tesztet.


Oke. Szetszedted, lattal 2 vagy 3 csikot , ami rohadtul mindegy egy ilyen tesztnel. De OTT A CSIK , es akkor beleeled magad, hogy terhes vagy ? Es akkor most igy jobb neked ?

2016. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Kiváncsi voltam es nem egy olyan embert kérdeztem akinek nem történt meg ilyen . Mitől érzed magad okosnak es miért kell ilyen szemétnek lenni
2016. júl. 2. 00:55
 13/27 A kérdező kommentje:
Normális ember normális választ ad másiknak hogy ha tud kérdésre válaszolni .
2016. júl. 2. 00:57
 14/27 anonim ***** válasza:
Én is szétszedtem, amikor minden áron terhes akartam lenni. Hiába, ez negatív. Ha más azt mondja h pozi, lehet csak korán csinálta. Vegyél másikat, más fajtát, ilyen egyszerű.
2016. júl. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron csíkokat akarsz keresgélni, akkor felesleges ilyen drága digitális tesztet megvenned...
2016. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Negativ a teszt nem vagy terhes
2016. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Értsd meg negatív a teszt ne beszéld be magadnak mert utána még rosszabb lesz ha megjön de a reméby hal meg utoljára
2016. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Mész van meg hogy meg jojon es előző hónapba kevesebbet volt meg 3 napig es amikor el múltra 3 napra volt egy kis pecsetelo verzesem utan meg 3 három napra olyan érzés kapot el mintha meg akarna jönni most meg napokba szedulok hányingerem van fajnak melleim . Es nagyon mesze menstruaciom amugy lehet késői beagyazodas történt es azert csinaltam teszt lehet meg korai volt mert mondtak mások hogy ha 3 dik csik meg egy picivel erősebb lenne akkor ki mutata volna
2016. júl. 2. 10:22
 19/27 anonim ***** válasza:
most nem a clearblue digitálisról beszélünk, ami kíír egy plussz,vagy egy negatívjelet? annál a pozítív így néz ki: + meg mellé írja a hetet. vagy én keverem??? mert akkor mit számít milyen csík van szétszedve???
2016. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ez digitális teszt ami belül van abba van 2 teszt csik
2016. júl. 2. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!