Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue digiteszt kijelzőn...

Adrika994 kérdése:

Clearblue digiteszt kijelzőn negatív, szétszedve kétcsíkos-valakinek van még ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Délbe csináltam teszt és negatív lett de kíváncsi voltam hogy milyen belül és szétszedtem 2 db teszt csik van benne igen ám az egy ok teszt csik mind 2 csik jol látszik másikon csak egy csik ak kell lennie azon halványan de látszik es MH is negatívat mutatott . Másnak is volt ilyen ??

2016. júl. 1. 22:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Vegyel egy masik tesztet, es ne szedd szet. Hatha akkor elhiszed, hogy nemvagy terhes.
2016. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
2016. júl. 2. 11:58
 23/27 anonim ***** válasza:
Mi ez a kép kérdező??? Amúgy felesleges szétszedni a digitális tesztett!! Vegyél rossman ba tesztet saját márkásat az jó..
2016. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Mint írtam ilyen a teszt csíkozása, amikor negatív! Én szétszedtem, mert nekem kémiai terhességem volt, halványodtak a tesztek,végül Ő már negatívat mutatott és elég csalódott voltam, majd másnap megjött. Ennyi! Negatív!!!!!!! A gta-s képet a végén nem értem :D
2016. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig 3 csík volt benne, akkor is ha negatív volt, és akkor is amikor pozitív. Itt a csíkok egymáshoz való erőssége adja az eredményt. Ha negatívat jelzett akkor az tényleg az, vagy még nincs elég HCG a szervezetedben. Egy kis segítség:

[link]

[link]

2016. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
akkor jól gondoltam,hogy ez a fajta,ezt aztán tök felesleges szétszedni. egyértelmű eredményt mutat anélkül is! de ha ennyire nehezen viseled,nehéz hónapok elé nézel. el kell fogadni,meg kell próbálni pár nap késéssel,aztán újra nekiugrani a dolognak ha negatív
2016. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy nem terhes komolyan...!!!

A terhességet a legegyszerűbb teszt is kimutatja!!! A másik... Mi ez az Angliában nem vizsgálnak meg?? Ha méhen kìvűl tapad meg vagy ne adj isten el akarja vetetni valaki...akkor még is hogyan??? 12hétig lehet!!! Ékezetet meg egyszer írsz egyszer nem, de nem is ezzel van a gond hanem hogy értelmetlen amit írsz ennyi!!!

Még fel teheted a kérdésedet 10000x kereshet kivételes eseteket... De Te akkor se vagy terhes!!! Előbb női fel a dologhoz..vizsgáltasd ki magad... Ha javasolhatom egy pszichiáternél kezd...!

2016. júl. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!