Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha terhes vagyok,...

Mit tegyek, ha terhes vagyok, de a párom az abortuszt javasolta?

Figyelt kérdés
Nem először vagyok terhes de azt a babat elvesztettem. És most megint "sikerült". Ő már régebben hajtogatta nekem,hogy nem bánná ha becsusszanna,meg néha vicceskedve mondtha hogy mi lenne ha most nem huznék gumit?! Erre most mégis amint megtudta és meglátta a tesztet majdhogy megvádolt hogy megcsaltam. Próbáltam kihúzni belőle, hogy most hirtelen miért változott meg a véleménye,de nem válaszolt csak válatvont es elfordult.. De én a picit már nagyon szeretném megtartani és valahogy érzem hogy megbarátkozna vele,de most mégis hogy?! :( én 25 ő 27

2016. aug. 7. 17:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%
Ez mar eleve egy nagyon csunya hozza allas tole hogy azzal gyanusit teged hogy nem tole van.Nem fer ilyesmi bele egy kapcsolatba,plane nem egy komoly kapcsolatba.A masik elgondolkodtato dolog hogy el akarja vetetni.Ilyet sem megbeszelni,sem toleralni nem lehet.En legalabbis nem tudnam,szamomra ez elmond mindent a ferfi hozza allasarol.En az ilyet hagynam.Aki ilyesmire keri a parjat,az nem szeret igazan.A tobbi csak rizsa.Ez az en meglatasom.
2016. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%
Biztos nem vetetném el a gyerekemet egy segg miatt. Én lelépnék tőle, aztán ha észbe kapna úgyis laposkúszásban jönne vissza hozzám, de ha nem akkor vállalnám egyedül is!
2016. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
25%
Ha mindig gumival vedekeztetek akkor lehet hogy jogos a meggyanusitas? Mert gumi mellett nem lehet teherbe esni. Szoval gondold at megegyszer ezt az egeszet.....
2016. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

"Gumi mellett nem lehet teherbe esni" ezek szerint engem a szentlélek szállt meg?!😂 Már azon is ki voltam hogy azt mondta lehetetlen hogy az ove, pár pofon gazdája lett.És egyik védekezési mód sem 100%-os.ismerek olyat akinek tabletta mellett sikerult.


Próbáltam vele beszélni, bocsánatot kért a gyanusitasert,de még nem békélt meg. Egész este nem aludt hanem járkált vagy forgolodott.

Ugye ez majd valamikor jobb lesz?! :/

2016. aug. 8. 07:34
 15/27 anonim ***** válasza:
40%

"Már azon is ki voltam hogy azt mondta lehetetlen hogy az ove, pár pofon gazdája lett."


Ilyen agresszív vagy? SZégyellheted amgad!!!!!!

2016. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező: gumi mellett csak akkor lehet teherbe esni, ha kiszakadt. Ha nem vettétek észre vagy nem ellenőriztétek le, akkor ez a következménye. A tablettánál nem lehet észrevenni mikor történik a nem várt megtermékenyülés, de itt bizony kiküszöbölhető lett volna.


A spermiumok nem párolognak át a gumi falán... Az egyetlen mód a szakadás, de mint mondtam az észrevehető és 72 órás tablettával korrigálható.


Ezt csak amiatt mondom, hogy ne érezd a sors áldozatának magad, aki ellen összejátszottak az égiek, és nem lett volna mit tegyen... Ettől függetlenül én megtartanám a babát.

2016. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%
Azt írtad, nem először vagy terhes. Az is gumi mellett jött össze? Vagy akkor a parod is akarta? Nem igazán ertem.
2016. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%

Azért a gyanúsítást, gondolom, nem a kisujjából szopta ki a párod, hanem van némi alapja.


Szerintem várd meg, míg lecsillapodnak a kedélyek, ne dönts elhamarkodottan. 2-3 hét alatt letisztulnak a párod érzései is, elmúlik az első ijedelem, majd eldöntitek akkor, hogyan tovább.

2016. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

Hát én nem tudom, ez a "pár pofon gazdája lett". :/

Fordított esetben mit szólnál, ha pár pofon gazdája lennél...szaladnál a rendőrségre? Én tuti nem maradnék veled....Majd szegény gyerek is pár pofon gazdája lesz???

2016. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Nincs semmilyen alapja!!(mernok lennék és túl sok a férfi ismerősöm/barátom) És nem vagyok agresszív mert amúgy nagyon nehezen kiváltható ez belőlem,DE amilyen hangsúllyal mondta és lekezelően az azért nekem nem nagyon tetszett meg alapon hogy másé lenne+előtte veszekedtünk is...Az előző terhességem az felelőtlenség miatt volt csak úgy voltunk vele had jöjjön.

és nem játszok meg semilyen áldozatot! Beismerve nem ellenőrizzük szinte soha mert 7 év alatt soha nem volt semmi.

köszönöm a válaszokat! :)

2016. aug. 8. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!