Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha terhes vagyok,...

Mit tegyek, ha terhes vagyok, de a párom az abortuszt javasolta?

Figyelt kérdés
Nem először vagyok terhes de azt a babat elvesztettem. És most megint "sikerült". Ő már régebben hajtogatta nekem,hogy nem bánná ha becsusszanna,meg néha vicceskedve mondtha hogy mi lenne ha most nem huznék gumit?! Erre most mégis amint megtudta és meglátta a tesztet majdhogy megvádolt hogy megcsaltam. Próbáltam kihúzni belőle, hogy most hirtelen miért változott meg a véleménye,de nem válaszolt csak válatvont es elfordult.. De én a picit már nagyon szeretném megtartani és valahogy érzem hogy megbarátkozna vele,de most mégis hogy?! :( én 25 ő 27

2016. aug. 7. 17:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
21%
Beijedt, lenyugszik. Őt nem segítik a hormonok. Én biztos megtartanám. Csak adj neki pár hetet hogy lenyugodjon,utána majd várni fogja már a babát.
2016. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%
Na haragudj. Alapok nelkul ezzel senkit nem zyanusitanak meg!!! Vagyis en meg nem tapasztaltam senkinel .....azert lg sulyos vad a megcsalas. De ha mar tettel ezert valamit akkor meg nem agyon kell verni a ferjed hanem megbeszelni vele. Ugy erzem vana alapja hogy nem akarja megtartani.... Esetleg at akarod verni?
2016. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
42%

"De én a picit már nagyon szeretném megtartani"


Én azért nem csodálkoznék rajta, ha nem magától lyukadt volna ki az a gumi. :D Ez pedig a párod viselkedését, gyanúsítgatását is megmagyarázná.

2016. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Eletemben eloszor utottem meg. Soha nem bantanam.

Soha nem csaltam meg meg csak gondolni se gondoltam ra (csak egyszeruen tul sok ferfi vesz korul a munkam soran..)

És nem vagyok akkora paraszt hogy a tudta nelkul ejtessem magam vele teherbe. Ennyire eltemült nem vagyok.

2016. aug. 12. 07:52
 25/27 anonim ***** válasza:
60%

"Eletemben eloszor utottem meg" - Kérdező, azt ugye belátod, hogy fordított felállásban a nők 90%-a rohanna válni... és hát amit te tettél az pont ugyanannyira gáz. Ezek után én biztosan lépnék a helyében, mert nem sok jót ígér számára, ha belőled már most előjött az anyatigris nevű fenevad...

És hát az tökéletesen rendben van, hogy "És nem vagyok akkora paraszt hogy a tudta nelkul ejtessem magam vele teherbe" - de úgy tűnik, akkor a sors volt "akkora paraszt" a pároddal, hogy szívhatott folyamatosan a gumival, aztán mégis ott a nyakában a gyerek-téma...

2016. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%
"Beijedt, lenyugszik. Őt nem segítik a hormonok. Én biztos megtartanám. Csak adj neki pár hetet hogy lenyugodjon,utána majd várni fogja már a babát." - igen, az én exemet is hasonló szövegekkel hülyítették a "jóakarók"... valójában meg van is rá kb 10% esély... a 90% meg arra, hogy vagy most eleve lelép ha megtartod, vagy most kitart melletted és megpróbálja elfogadni, de a gyerek 3 éves szülinapján már nem lesztek együtt...
2016. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!