Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt beadatnatok...

Terhesseg alatt beadatnatok az influenza, illetve a szamarkohoges elleni vedooltast?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk, 25 hetes terhes vagyok. Ma ajanlotta a vedono, o azt javasolta, hogy adassam be. Elvileg mindketto ingyenes.

En magam meg nem olvastam reszletesen utana, este mindenkepp megteszem, addig is szivesen olvasnam a ti velemenyeteket, erveiteket. Magyarorszagon ez hogy szokas?


2016. okt. 20. 18:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én Londonban élek és nekem is ajánlották,hogy jó beadatni. Persze ez tőled függ,hogy beszeretnéd adatni vagy sem de én mindenképp ajánlom. A barátnőm nem adatta be szamárköhögés ellen és a baba meg is halt ebben a betegségben,azóta iszonyatosan bánja és bár csak vissza vihetné az időt. Kárt ha nem okoz akkor miért ne?
2016. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Én nem adatnám be.Egyszer beadattam magamnak az influenza ellenit ,de akkor nem voltam terhes,a bátyám is beadatta,mindketten olyan betegek lettünk utána,hogy egy hónapig tartott.Rendesen kijött rajtunk az influenza. Most terhesen ez életveszélyes lenne.
2016. okt. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem adatnám be, ahogy semmi mást sem ami nem kötelező. Én néhány hete voltam influenzás, egy hét alatt rendbe jöttem. Egy ismerősünk családjában többen is beadatták maguknak még évekkel ez előtt, soha olyan betegek nem voltak mint akkor.
2016. okt. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szamarkohogesre be vagyunk oltva, 1954 ota oltanak itton, gondolom nem vagy idosebb Te sem 🙂 influenza ellen nem oltattam, egyszer kaptam meg, nagyon beteg voltam utana, elotte- utana soha.
2016. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!