Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom elfogadni h jön a...

Nem tudom elfogadni h jön a 4. babánk változhat ez még?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam h terhes vagyok először nagyon nehéz volt de nem akartam megtartani,napokig sírtam gyűlöltem magam a párom mellettem állt,de azt is elmondta h ő szeretné megtartani. Anyagilag teljesen rendben vagyunk 3 szobás lakásunk van helye is lesz! Elmentem a védőnői tanácsadásra ahol elmondott mindent a hölgy mi hogy lesz majd. Mindig is abortusz ellenes voltam szóval még inkább kiborított mire készülök,végül döntöttem,valahol tudtam h nem tenném meg. Most az utóbbi 1 hónapban mégis az az érzésem h nem szeretném.. Nincs vissza út 22 hetes vagyok,nem adnám örökbe SOHA! De utálom magam szörnyű h így érzek,a gyermekem iránt aki semmiről sem tehet.. Megvetem magam de akkor is így érzek.. Volt valaki így változik ez? Kérlek ne írjatok bántó dolgokat!
2016. nov. 1. 20:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
Te már most szereted azt a babát, különben nem bántana ennyire. Én a másodikkal voltam ugyanígy és amióta megszületett, mégis végtelenül imádom.
2016. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Te beszéltél róla,védőnődnek bárkinek? Én páromon és itt rajtatok kívül nem mondanám senkinek..
2016. nov. 1. 22:17
 13/27 anonim ***** válasza:
80%
ne is beszélj róla másnak, látod itt is sokan félreértik. Szivesen! (#3)
2016. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%
Keress egy jó pszichológust, szerintem erre 2-3 ülés is megoldást ad. Ha fővárosi vagy, akkor konkrét embert is tudok ajánlani.
2016. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
8%
Hát megértelek. Ne mondd, h9gy van h9va ha három szobában fogtok 6an nyomorogni.
2016. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
70%
Én csak az elsőt várom,17 hetes vagyok. Tervezett baba,mikor megjelent a 2.csík madarat lehetett volna velem fogatni. Mostanság ahogy tervezgetjük a babaszobát jövök rá mekkorra változás ez, felelőség örök életre,nekem is eszembe jut,hogy vajon képes leszek-e rá? Úgyhogy valamilyen szinten megértelek,mindig nagy változás egy gyerek,de ha a karodban tartod majd ugyanúgy beleszeretsz első látásra mint a testvéreibe ☺
2016. nov. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem épp kedvesnek mondható 15-s miért nyomorognánk ????? Jelenleg is két szobát használunk a harmadik pedig nappali.. Két lányom van egy szobában kisfiam pedig velünk egy szobában.. Lesz helye hidd el!!! Neharagudj neked van saját lakásod jövedelmed párod?? Nagyon magányos lehetsz h neked ez szúrt szemet....
2016. nov. 2. 08:42
 18/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ha megszületik ugyanúgy fogod szeretni, mint a többit. Nagyon jó helyzetben vagy, hiszen azt írtad, hogy 1 évig lesz otthon veletek a férjed, ez szinte példa nélküli, úgyhogy olyan nehéz sem lesz szerintem.

15-ös! Mások az igények, én is kevésnek tartom a 3 szobát 4 gyerekkel (nálunk 1 gyerekkel van ennyi), de nem vagyunk egyformák, nyomorogni nem fognak.

2016. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
15%
Van és nem értem az embereket mikor ilyen pici helyre meggondolatlanul gyártják a gyerekeket. Mindenkinek jár egy saját szoba, egy magán szféra. Mi most csak 4 szobásban lakunk, de csak egy gyerek van. Ha jön a tesó megyünk nagyobba.
2016. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
68%
Utolso, sosem erezted, milyen nevetseges vagy? Ez a sok nagykepuskodes rohejes;)
2016. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!