Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom elfogadni h jön a...

Nem tudom elfogadni h jön a 4. babánk változhat ez még?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam h terhes vagyok először nagyon nehéz volt de nem akartam megtartani,napokig sírtam gyűlöltem magam a párom mellettem állt,de azt is elmondta h ő szeretné megtartani. Anyagilag teljesen rendben vagyunk 3 szobás lakásunk van helye is lesz! Elmentem a védőnői tanácsadásra ahol elmondott mindent a hölgy mi hogy lesz majd. Mindig is abortusz ellenes voltam szóval még inkább kiborított mire készülök,végül döntöttem,valahol tudtam h nem tenném meg. Most az utóbbi 1 hónapban mégis az az érzésem h nem szeretném.. Nincs vissza út 22 hetes vagyok,nem adnám örökbe SOHA! De utálom magam szörnyű h így érzek,a gyermekem iránt aki semmiről sem tehet.. Megvetem magam de akkor is így érzek.. Volt valaki így változik ez? Kérlek ne írjatok bántó dolgokat!
2016. nov. 1. 20:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%
Megvaltozik Kerdezo. En igaz csak a masodikat varom, tervezett baba, de hirtelen azt se tudtam mi van mikor kiderult, hogy az elso probalkozos honapban osszejott. Persze megtartottam, de par hetig ugy voltam vele barcsak visszafordithatnam. Aztan a 12. Heti ultrahang ota nincsenek ketsegeim, hogy valoban szeretnem.
2016. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a harmadik volt véletlen baba. Volt egy majdnem három éves, és egy egy éves gyerekem

Az abortusz nem jött nálam szóba, de iszonyú nehéz volt elfogadni, hogy újra terhes vagyok. Majdnem a szülésig tartott, mire sikerült. Fizikailag is nagyon nehéz volt a két kicsi mellett a terhesség.

Aztán születése után imádtam öt is, ahogy a többieket. Áldott jó baba volt, evett, aludt.

Már 13, és nélküle nem lenne teljes az életem.

Ne vadold magad az érzéseidért!

2016. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kedvesek vagytok! 19-es elhisszük h szobában vagy meg h nagyobbra váltasz ha lesz még gyermeked.. Addig meg had döntsem el én h 3 szobában el e férünk,nem albérltbe,anyaotthonba szülöm a gyerekeimet.. Addig meg míg van fedél a fejünk felett abba semszólhatnának bele ha egy szobqban lennék 15-en...
2016. nov. 2. 17:05
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek a gyerekeid? Mire megszületik el fog múlni ez az érzés,tudom most rossz ez nagyon de azért nehéz elfogadnod mert nem a te döntésed volt,minden rendbe jön!
2016. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) 5 éves 2 és 1 éves.
2016. nov. 3. 10:43
 26/27 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nekem még nincs gyermekem.. Csak azért válaszolok, mert a hozzászólásaid alapján úgy gondolom, hogy igen változni fog a hozzáállásod és a 4. babának is nagyszerű anyukája leszel!
2016. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kedves 26-os köszönöm szépen a kedves szavaidat! Kívánom a legjobbakat! :)
2016. nov. 4. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!