Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszintén mondjátok meg. Nincs...

Őszintén mondjátok meg. Nincs már sok remény, hogy baba legyen ebből a petezsákból igaz? Természetes vetélést lehet valamivel siettetni?

Figyelt kérdés

Eléggé összezuhantam, lehet tisztán sem tudok gondolkozni.


Ma voltam ultrahangon 5+5 naposan és csak egy 4mm petezsákot láttak. Doki mondta, hogy adjunk neki még időt.


De én tudom azt, amit ő nem. Tudom, hogy nekem rendszeres 28-29 naposak a ciklusaim. Azt is tudom, hogy akkor voltam a 9. napon petevezeték átjárhatóságin, ahol már látott tüszőt.

És azt is tudom, hogy a ciklusom 16. napján voltunk utoljára együtt a férjemmel, utána elutaztunk. Azután meg már nem mertem.


Ezek alapján a 4mm petezsák nagyon pici és bizony itt nem lesz semmilyen baba. :((


Nem szeretnék feleslegesen reménykedni, hogy 10 nap múlva megint pofára essek.


A természetesen vetélés, amikor magától kiürül, azt lehet segíteni valahogyan? Vagy mindenképp egy missed ab műtetem lesz?

:(



2016. nov. 14. 14:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
jajj azt elfejtettem írni 7 héten volt szívhang. aztán 10 héten behozta a lemaradását rendes volt a mérete, aztán 12 hét genetikán picit kisebbet mértek megint de aztán 15 hétre megint behozta magát.és most megyünk 19 hetes genetikára remélem minden ok lesz. kicsit izgulok. de csütörtök gyorsan itt van.
2016. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm és nagyon Örülök Neked! :)

Nekem a kislányom volt mindig kisebb, a buszon valahányadik héten már 1 hónappal később, akkor kaptam gyógyszert, végül minden rendben lett. Most 3 éves és a korosztályában a legkisebbek közé tartozik.

2016. nov. 15. 11:22
 23/30 A kérdező kommentje:

Javítottam:

Buszon = huszonvalahányadik

Később = kisebb.

2016. nov. 15. 11:23
 24/30 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Ne add fel. Elmesélem az én esetemet is,hátha egy kicsit vígasztal. Szeptember 4.-én volt az utolsó menstruációm első napja. 14.-én tudtunk csak együtt lenni a férjemmel. Teljesen biztos,hogy abból az együttlétből fogant a babánk. Október elsején megérzésből teszteltem,és pozitív lett.3 nappal a nem várt előtt. Két héttel a nem várt napja után voltam orvosnál 6 hetesen 2 naposan. Egy üres 16 mm petezsák volt. Még szikhólyag sem. Az orvos nem volt bíztató, azt mondta esetleg később foganhatott. Ami ugye nálunk esélytelen. Visszarendelt 10 nappal későbbre. 7hetesen 5 naposan 12,4 mm embrió volt szívhanggal. A fiammal 5 hetesen 5mm petezsák volt. Nagyon szorítok nektek,mindenképp írd meg hogy alalult.11hkm
2016. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is! Meg is könnyeztem!

Bárcsak velem is történne ilyen csoda!

2016. nov. 15. 13:23
 26/30 A kérdező kommentje:

Szeptember 4, majd 14-n voltatok együtt ?

Nekem október 5-n volt a menstruációm első napja. 9.ciklusnapon petevezeték átjárhatóságin láttak tüszőt.

Majd utoljára a 16.ciklusnapon voltunk együtt.

2016. nov. 15. 13:26
 27/30 A kérdező kommentje:
Fiad később fogant mint középidő?
2016. nov. 15. 13:28
 28/30 anonim ***** válasza:
Igen. Szeptember 4 az utolsó mensi első napja. 14.-én voltunk együtt. Én akkor 19.-ére számoltam az ovumat. A fiam menstruáció előtt pár nappal fogant. Az ő méretei mindig kisebbek voltak ultrahangon,legalább egy héttel.
2016. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2017. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett a vége, baba?
2018. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!