Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszintén mondjátok meg. Nincs...

Őszintén mondjátok meg. Nincs már sok remény, hogy baba legyen ebből a petezsákból igaz? Természetes vetélést lehet valamivel siettetni?

Figyelt kérdés

Eléggé összezuhantam, lehet tisztán sem tudok gondolkozni.


Ma voltam ultrahangon 5+5 naposan és csak egy 4mm petezsákot láttak. Doki mondta, hogy adjunk neki még időt.


De én tudom azt, amit ő nem. Tudom, hogy nekem rendszeres 28-29 naposak a ciklusaim. Azt is tudom, hogy akkor voltam a 9. napon petevezeték átjárhatóságin, ahol már látott tüszőt.

És azt is tudom, hogy a ciklusom 16. napján voltunk utoljára együtt a férjemmel, utána elutaztunk. Azután meg már nem mertem.


Ezek alapján a 4mm petezsák nagyon pici és bizony itt nem lesz semmilyen baba. :((


Nem szeretnék feleslegesen reménykedni, hogy 10 nap múlva megint pofára essek.


A természetesen vetélés, amikor magától kiürül, azt lehet segíteni valahogyan? Vagy mindenképp egy missed ab műtetem lesz?

:(



2016. nov. 14. 14:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Javítás : az előző válaszomban ki hagytam a " NE " SZÓT. "De a reményt NE ADD FEL!!" IGY AKARTAM, BOCSÁNAT.


tehát a kérdésedre válaszolva, nem azóta sajnos nem estem teherbe.


Pedig szeretnénk nagyon. Párom is egyre inkább mivel ő is már 39-et tapossa... De jelen élethelyzetünkben sajnos keveset tudunk együtt lenni... mivel sokat megyek a munkám miatt vidékre vagy külföldre. :(

De talán egyszer összejön :)


Neked viszont most az nem tesz jót, hogy így stresszeled magad. szépen nyugodj meg ... próbálj kicsit lazítani. mert ezzel csak ártasz. Tudom könnyű beszélni ... de hidd el a legcélra vezetőbb most az, ha megnyugszol, és bízol a dokidban, aki valószínüleg több 100 ilyet látott már és ezekre alapozva mondta azt hogy adjatok még neki időt. és igen tény és való hogy korán voltál dokinál... Bőven ráértél volna 7-8 hetesen menni.


4-es válaszoló nem mondott butaságot, sőt ...

csak az ahogy mondta az nem volt a legkedvesebb ! Megfogalmazhatta volna kicsit empatikusabban is... hiszen emberek vagyunk... valószínűleg hasonló szituban hasonlóan érezné magát.

2016. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Ismét 2es vagyok.


Az hogy látott egy tüszőt a 9. napon az még közel sem biztos hogy az a tüsző érett állapotban volt. Egy tüsző érettnek számit kb ha 20-25 mm-t eléri és ekkor történik meg a ovu.

Én azt tudom, hogy egyszer voltam dokinál közvetlenül mensi után kb 7-8 cn-on. Már akkor látott tüszőt... abban az időben ovu tesztetem is, mert ez a terhességem előtt volt. és rá kb 8-9 napra lett pozitiv az ovu teszt... tehát az hogy most lát tüszőt a doki az nem egyenlő azzal, hogy akkor 1-2 napon belül az ki fog szabadulni.

tényleg légy egy picit optimistább ! És nyugodj meg !

2016. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! Nagyon igyekszem nem stresszelni, és tudom, hogy most ezt kéne a legkevésbé, idegeskednem.

A férjem azt mondta, hogy ne bánkódjak, a természet tudni fogja, mi a dolga.

Csak az utóbbi időben sorra kapom a rossz híreket, talán ezért is lettem picit negatív.

Egyszer nem lehet gyerek, mert enyhe IR, aztán pajzsmirigy probléma (kikezelve azóta)

aztán mert össze-vissza állnak a petefészkeim. Az egyik ide ,a másik oda tolódott.

Aztán az átjárhatóságin meg csak az egyik átjárható.

Aztán végig negatív ovulációs teszt


ezek miatt is vagyok negatívabb.

Megpróbálok a munkába temetkezni


és nagyon köszönöm, hogy írtatok, mert olyan jól esik, és reményt adtok.

2016. nov. 14. 16:04
 14/30 A kérdező kommentje:

Hátha valaki még olvassa.

Az első gyermekemnél is pont a ciklusom 40. napján voltam Uh-n és akkor 13mm volt a petezsák, és akkor ő nem középidőben fogant, hanem később. 19-21 nap között.

Ez alapján is a 4mm az nagyon pici


Mindegy.

megpróbálok hamar túl lenni ezen az egészen


legalább valami reménysugár lenne, de nincs

2016. nov. 14. 16:42
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem értelek, de tényleg!

Az én példáim:

Első terhesség. Egy hetes késés után csak vastag nyálkahártya. Doki szerint, lehet, hogy csak később lesz mensi. Most 17 éves.

Negyedik terhesség. Még 8 hetesen sem volt embrió. Na, ott nem volt remény tényleg, mégis reménykedtem.

A férjed 39 éve semmi! Mi 42 évesek vagyunk, mégis összejött a vetélés után a baba.

Simán belefér az adott méret!

Ne siettesd a vetélést, mert lehet ebből még egészséges terhesség!

2016. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Én először 6+4 naposan voltam ultrahangon, petezsák volt meg szikhólyag, szívhang semmi(egy héttel később mint te most!)Egyébként rá két napra beindult a szíve. Ebben az időszakban 1-2 nap eltéréssel nagyon nagyot fejlődnek. És én is tudom hogy mikor volt ovum, mert ovuteszteltem. Nem lehet tudni ezeknél a babáknál! Simán foganhatott később! minden jót! :)
2016. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

remélem olvasod még a válaszokat, én két kisbabát vesztettem, tudom min mész keresztül, mit érzel.

De ugy döntöttünk belevágunk két mised ab műtét után harmadjára, nekem 5 hetesen mértek 4mm petezsákot és kész. elvoltam keseredve, de párom mondta ne adjuk fel, a doki 2 hét múlva rendelt vissza, még barkázásom is volt kaptam gyógyszert. pihenés, és mikor 7 héten néztek volt szívhang!!! ugy sírtam el sem hittem. Még szerintem a doki is meg rökönyödött. aztán jött a 12 heti uh, és minden rendben volt, majd 15 hetes uh ott is. és most már érzem mozogni a hasamban!! 19 hkm.

2016. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Jó reggelt! Először is elnézést kérek! Tegnap totál megzuhantam, azért voltam Ennyire negatív, mint aki tényleg csak a vetélésre vár!

Egész éjjel petezsákokkal és a várakozásokkal álmodtam!

Este a lelkemet kisirtam!


De összeszedem magam!


Ha ez nem sikerül, akkor lesz majd következő. Lehet, beteg lett volna. (ilyenekkel nyugtatgatom magam)


Tegnap kezdtem szedni utrogestant.

De én nem barnázom, a doki a terhesség erősítésére írta fel.

Szerintetek fog ez segíteni? Mármint a pici petezsák miatt?

2016. nov. 15. 06:41
 19/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok!

Utolsótól kérdezném: Neked akkor mikor fogant? Lehet tudni kb?

2016. nov. 15. 06:44
 20/30 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok, öszinte leszek, nagy lakás felújítás volt akkor nálunk, nem is gyurtunk akkor a babára, és arra sem emlékszem lettünk volna együtt, mert volt 24 órát is fent voltunk, munkahelyen dolgoztunk 12 órát utána még otthon festettünk. így nagyon együtt sem voltunk!!!! nem is hittem el hogy pozi a tesztem, de valahogy mégis sikerült, én is kaptam gyógyszert, hogy támogassák a picit meg ugye nem elég hogy kisebb is volt még barnáztam is. de aztán hittem hogy rendben lesz, aztán 2 hét mulva volt szívhang, nem hittem el. ja és még akkor is barnáztam mikor vizsgáltak. de megmaradt nagyon sokat pihentem, szedtem a femibiont és a dufasztont.
2016. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!