Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.! Nagyon félek?!

S. O. S.! Nagyon félek?!

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok és épp az előbb fürödtem aztán pisilnem kellett és arra lettem figyelmes hogy folyik a vér belőlem. Ilyen világos piros szerű. Nagyon tanácstalan vagyok, rettegek. Első terhességem amit már nagyon vártunk és most nem tudom mi történik..:'(
2016. nov. 18. 21:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%
Irj majd!
2016. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%

Már bocs, de sehol nem írta a kérdező, hogy ülőfürdőt vett.

Meg kell nézetni dokival.

2016. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
29%
A kerdesben irta. Egyebkent meg mero joszandekbol irtam.
2016. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
"Fürödtem" ez nem egyértelmű, simán lehet zuhanyzás...
2016. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha vérzel akkor nem ide kéne irogatni hanem azonnal menni kórházba!!!!! 33 hkm
2016. nov. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat este nem jutottam el semmiképp az orvoshoz ha akartam volna sem de ez mindegy. Most reggelre teljesen elmúlt a vér. Egyépként tudom hogy nem szabad beleülni a vízbe köszi a felvilágosítást mert jó szándékú volt és lehet én írtam rosszul mert csak egy gyors zuhanyzás volt.
2016. nov. 19. 06:58
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

Akkor is menj el orvoshoz, az a biztos.

Attól hogy elmúlt, még nem jelenti azt, hogy nem jelentkezhet újra a vérzés. Ha fontos a baba, akkor bemész, igazából ennyi.

2016. nov. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%
Huha....bator vagy....en egy csepp verrel rohantam az orvoshoz. Kiderult egy hematoma ami ha nem megyek dokihoz kimosta volna szo szerint belolem a babat. De kaptam gyogyszert es nem lett baj. Bar igy is 12.hètig vereztem. Akarod a babat egyaltalan????
2016. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%

Én egy kis barnázással is rohantam szombat este az ügyeletre. Azt javaslom mindenképpen menj orvoshoz, ahogy lehet.

Kaptam Utrogestant, 3*1-t, a 12. hétig szednem kell. Szívhang még nem volt, de hetente mentem UH-ra és szépen fejlődött, lett szívhang is, szépen nő az embrió. A barnázás két hét múlva múlt el. Azóta minden ok, remélem nem is lesz már semmi gond.


9hkm

2016. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is elmúlt a vérzés, nem dőlt belőlem a vér, de terhesség alatt semmiféle vérzés nem jelent jót! Kiderült, hogy a lepény fedte a méhszájat, ezért véreztem, sok magnézium, pihenés, és semmi szex!

Ha az nap nem is, de másnap mindenképp megmutatnám orvosnak, mert sajnos nagyobb baj is lehet a háttérben!

2016. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!