Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.! Nagyon félek?!

S. O. S.! Nagyon félek?!

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok és épp az előbb fürödtem aztán pisilnem kellett és arra lettem figyelmes hogy folyik a vér belőlem. Ilyen világos piros szerű. Nagyon tanácstalan vagyok, rettegek. Első terhességem amit már nagyon vártunk és most nem tudom mi történik..:'(
2016. nov. 18. 21:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%

Urogestagen nem segit ha a terhesseg beteg genetikai hibas.

Pihenes ugyancsak felesleges.

A korai terhesseget gyogyitani kezelni nem lehet es nem is jo dolog.

Barnazas semmit nem jelent barmikor elofordulhat.

Az urogestagen azxesetek 99% placebo hatasu ill mar elhalt terhesseget es beteg terhesseget visszatart

2016. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%
Ha felelősségteljes vagy (márpedig gyerekvállalásnál nem árt annak lenni) mindenképpen megmutatod magad egy dokinak még ma. A terhesség alatti vérzés nem vicc kategória.
2016. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 21!

Az Utrogestan nem más progesteron hormon. Ha életképtelen az embrió nem fogja a vetélést meggátolni, esetleg csak késlelteti, de ha az anyának progesteron hiánya van, ebben az esetben segít.

Ártani semmiképpen sem árt.

2016. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
44%

"Mikor kell orvoshoz fordulni?

- Ha bármilyen vérzés, barnás váladékozás történik, minden esetben orvoshoz kell fordulni, hiszen vizsgálattal lehet eldönteni, szükség van‐e beavatkozásra vagy sem.

- Amennyiben a vérzés fokozódik, színe élénkvörös, esetleg darabos vérzés jelentkezik és alhasi fájdalom is társul hozzá, sürgősen fel kell keresni a szakorvost vagy azonnal mentőt kell hívni! Ebben az esetben felmerülhet a vetélés gyanúja is."


[link]

2016. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
57%

Kommunikáljátok már le egymással, hogy ki mikor és mi ír ki a gyakorira, mert a barátod ugyanezt a kérdést rakta ki.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2016. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!