Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogy mondjam el?

Szerintetek hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég csináltam egy tesztet és pozitív lett. Igen fiatal vagyok egy kicsit (18). Most ezt én sem tudom hova tenni. Hogy mondjam el a barátomnak és a családnak? Köszönöm a válaszokat

2016. dec. 8. 21:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kézen fogod a barátodat és amikor apád-anyád otthon vannak, szólsz nekik, hogy üljünk le egy kicsit, meglepi következik.Így mindegyik fél azonnal tud reagálni.
2016. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Igye: apam anyam terhes vagyok!
2016. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy mindenkinek egyszerűnek tűnik de nekem nem és félek is egy kicsit a szülök reakciójától
2016. dec. 8. 22:04
 4/26 A kérdező kommentje:
És kollégista vagyok tehát max telefonon tudnám elmondani
2016. dec. 8. 22:05
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy ilyen esetben igen ajánlatos lenne a személyes beszélgetés szülőkkel, baráttal. Szépen hazautazol a kollégiumból . Nem hiszem, hogy kijárási tilalom van ott érvényben.
2016. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Tudom csak nagyon félek. A barátomnak nem félek annyira elmondani de a szülőknek nagyon
2016. dec. 8. 22:21
 7/26 anonim ***** válasza:
Gyermekáldás érkezik a családba:)
2016. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
*bár, ez lehet,hogy nem a leg hatásosabb, de végülis a pozitív oldaláról van megközelítve
2016. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Vard meg vele a szeretet unnepet, kozold akkor! Nincs mit ezen szepiteni, kozlod, hogy ugy nez ki terhes vagy 😬🍾🎉!

Majd nyognek ra valamit es szo szot kovet!:)))

Vagy mitol felsz??? Felnegyelenek???

2016. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon félsz, vagy még nagyobban félsz, akkor sem kerülheted el a beszélgetést. Főleg, ha tőlük függsz még.

Nemi életet éltél. Nem hiszem, hogy nem vagy tisztában ebben a korban a következményekkel, ha nem megfelelően védekeztetek.

Per pillanat pont úgy viselkedsz, mint a kisgyerekek, amikor rosszat csinálnak, és félnek elmondani anyának.

Jobb minél előbb túl lenni rajta. Ennyit már csak megtanultál a felnőtt életedben?

2016. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!