Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogy mondjam el?

Szerintetek hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég csináltam egy tesztet és pozitív lett. Igen fiatal vagyok egy kicsit (18). Most ezt én sem tudom hova tenni. Hogy mondjam el a barátomnak és a családnak? Köszönöm a válaszokat

2016. dec. 8. 21:34
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, hát elmondtam a szüleimnek és hát kaptam egy pofont(amit tudom megérdemlek) és elkezdtek azzal fenyegetőzni hogy ha nem megyek ab-ra akkor mehetek innen fel is út le is út. Mit kéne tennem?
2016. dec. 9. 21:54
 22/26 anonim ***** válasza:
Hát, ez iszonyú nehéz helyzet. De hát mondjuk nemtom, esetleg megpróbálhatnál rá úgy hatni, hogy ő se vetetett el téged, mondjuk akkor valószínűleg ő nem tizenévesen szült téged, és nem is biztos, hogy hatna a rábeszélés. Vagy hogy az unokáját hordod a szíved alatt, esetleg később szeretnél még gyereket, de tartasz tőle, hogy ab után már nem lehet. Nem tudom. Nagyon nehéz helyzet, az a baj.:S
2016. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Cicám,felnőtt vagy,akkor szépen költözöl.

A pasikádhoz vagy albérletbe. Ha ennyire kell a gyerek,annak sajna ára van. Sokkal több lemondás,mintha valóban felnőttként vállátad volna!

Üdv az életben! Itt nem minden rózsaszínű leányálom!

2016. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
*vállaltad volna
2016. dec. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen tudom hogy nem leányálom lesz. Elkezdtünk spórolni egy albérletre. Most jut eszembe hogy elmondtuk a barátom szüleinek. Hát nem repdestek az örömtől, de azt mondták ha van valami akkor oda nyugodtan mehetünk.
2016. dec. 10. 08:16
 26/26 p.szabina1223 ***** válasza:
Én 18 leszek a hónapban és májusban születik a babám, szóval tudom, nem könnyű a helyzeted. Majd írd le, mire jutottál ha gondolod.
2016. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!