Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy terhesen állok a villamoson egy négyes hely mellyett, ahol 4 srác ül és a hasam akkora, hogy éppen csak a vak nem látja, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 08:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell konyorogni, egyszeruen csak odamesz es negketdezed, hogy leulhetnel-e. Ketten is ugrani fognak.

Annak valaszolonak viszont nem adnam at a helyem, aki nagy cinikusan megkerdezne,h en iscterhes vagyok-e. Mondanam, h nem, viszont vettem jegyet,jogom van ulni esctalan indokom is, o viszont olyan neveletlen, h egy udvariassagi gesztust var el a masik embertol. Nem lehet elvarni. Ha atadjak a helyet, meg kell koszonni es leulni, de pampogni, mert nem adtak at? Tejooooooistenke.

2017. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mit hisztizel, de kezdesz unalmas lenni. Ezek szerint meg sem kérdezted, csak addig hergeled magad, még a végén megszülsz. Ezért teljesen felesleges. Ne itt vezesd le a feszkót azért, mert gyáva voltál kiállni magadért. Tudom, hogy egyszerűbb mártírkodni, mint szólni, de végtére is anya leszel, naponta kell megvédeni a gyereked...


Az emberek nem bunkók, de szóból értenek. Ha valakinek nem jut eszébe automatikusan, odamész és megkérdezed. Lehet hogy a hozzád hasonló kedves édesanyja soha nem mondta neki (mert ugye az anyukák kedvenc szokása a kisiskolás kisfiaikat rögtön leültetni az első helyre, míg ők állnak...).


Velem is volt már olyan, hogy benyaltam a calicit, és egy kiadós fosás után hazaindulva a buszon eljutottam arra a szintre, hogy nem tudtam eldönteni, hányni fogok-e vagy elájulni. Utóbbi mellett döntöttem. Mivel fiatal vagyok és nincs hasam, semmi nem jogosít a szent ülőhelyre ránézésre, így senki nem adta át a helyét, úgyhogy odavánszorogtam egy kettes üléshez és elrebegtem, hogy nem vagyok túl jól leülhetnék-e egy kicsit. Ketten ugrottal fel, és kérdezték, tudnak-e segíteni valamiben.

2017. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 Snorri ***** válasza:
62%
Azért ne haragudj, de te is elég bunkó vagy. Gusztustalan a stílusod. A 20-as srácok nem azt figyelik, hogy ki várandós, szerintem eléggé elmerülnek a világukba. Ha én féltem a hasam, a babám, akkor nem mártírkodom, hogy utána puffoghassak, hanem megkérdezem, hogy leülhetek-e. Lehet, hogy nem győztek volna elnézést kérni, és átadni a helyet. Nem nézheti mindenki azt, ki a várandós, stb.és ez nem feltétlenül rosszindulat. Te viszont kockáztattál, gondolom fortyogsz, alig vártad, hogy itt mondhasd a magadét. Várom szinvonalas hozzászólásod...
2017. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
38%
Igazad van, egyáltalán nem normális dolog. Az emberekből kivesznek az igazi értékek. Mindenki magával és a jogaival van elfoglalva, nem is akarja látni, hogy mi van körülötte. Sajnos erre tart a mai világ. A "mai modern szülők" már nem tanítják a gyermekeiket, hanem mindent megadva nekik elkényeztetik őket... sajnos... ezért nem tudnak a fiatalok már ilyen dolgokat. Ráadásul még cikinek is érzik. Szomorú.
2017. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
39%
Továbbra is a kérdezővel értek egyet! Én is úgy nevelem a gyerekeimet, hogy legyen bennük érzékenység az idősek és a kismamák iránt. Leégne az arcomról a bőr, ha a fiaim kényelmesen üldögélnének tovább ilyen esetben! Egyébként nem is arról van csak szó, hogy nehéz a teher vagy balesetveszély van. Hanem a TISZTELETRŐL, ami jár egy várandós anyának. Nem a személyének, hanem az állapotának. És ha ezt egy társadalomban magyarázni kell, ott már baj van!!!
2017. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
45%
Tipikus sz.aranya leszel,bocs. Nincs szád? A stílusod alapján gondolom olyan pofákat vághattál beszéd helyett, hogy már csak azért sem adták át. Én sem adtam volna át neked. Gondolom mindenben ilyen vagy, élőben nem mersz megszólalni, a pofákat vágod, majd idegeneknek háborogsz arc nélkül. Gratula a szaporodáshoz, más évekig küzd, de az ilyeneknek sikerül...
2017. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon gyakori, sajnos ilyen a világ. Én már meg sem lepődöm ilyesmin. Persze attól még nem normális, de ez van.


A 2-es választ azóta törölték, hogy le büdös parasztoztad? Mert akkor 1:1.

2017. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
59%
én is azt gondolom vannak dolgok,amikért: NE kelljen már szólni!
2017. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
75%

Nem toroltek valaszt.


En nem ertek egyet veled. A stilusod is borzaszto.


Par megallot mindenki tud allni. Harom gyerekem van amugy.


Ha szolsz, hogy elnezest, leulhetnek, tuti igent mondanak.

2017. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
46%

#16

Ne haragudj már, de a terhességben az ég világon kívül semmi tisztelni való nincsen, még ha eretnekség is ilyet leírni ebben a topikban. Tisztelni a kivételes teljesítményt lehet, de összehozni egy purdét nem az... Ilyen alapon Orsósék a legtiszteletreméltóbbak, ott 6-8 purdét is sikerül összehozni. Felnevelni hasznos és értékes emberré, no az már igen, azt megkalapolom. Ez már igen keveseknek sikerül, így ez teljesítmény.


Még soha nem jutott eszembe, hogy azért adjam át a helyem valakinek, mert szét tudta rakni a lábát és ezért tisztelem... Leginkább azért adom át a helyem, mert nyilvánvalóan a nagy has mellett kényelmetlen állni, és persze ne essen el. Ahogy átadom a rezgő lábú botos néninek és a mankós tinédzsernek. Ennyi, mást ne lássunk már bele.

2017. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!