Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megpróbalom összefoglalni a...

Megpróbalom összefoglalni a szitut. Menzesz szerint,7hetes terhes vagyok. Hőgörbe, szerintem is 6hetes. Tegnap voltam uh on, ahol csak petezsak volt.6,5mm. Szerintek ez 4hetes méret. Szerintetek mikor fogant?

Figyelt kérdés

Azt mondták, olyan pici, h alig lehet lemérni, kb 4hetes lehet. De 6,5mm mondtak rá. Ket hete teszteltem eloszor jolmlathato pozitivat. Tehat 4hetes biztos nem. Szerintetek baj van? Penteken ekmegxek fizetos dokihoz, jovohetnr megyek ide vissza. Vervetel ma voltMutatom a görbét.

A 6,5mm petezsak azt nem ertem, h azert az mar lemérheto siman..ha masnak 2mm is volt.. vaga nem? Nem hinnem, h kesobb fogant. Mia velemenyetek?



2017. jan. 31. 13:03
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Ez volt pla 14.napi , frissen..nem votl vmi eros...lehet ezrt nem?

[link]

2017. jan. 31. 18:29
 12/52 A kérdező kommentje:

Ez mar 17-18nap..xepil...

[link]

2017. jan. 31. 18:30
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Azt az egyet tudom tanácsolni, hogy menj el normális magánorvoshoz, akinek normális, nem a világháborúból ránk maradt ultrahang készüléke van. Ha ő is ezeket a méretek mondja, akkor lehet hogy elkezdhetsz aggódni. Én mindig megjártam az állami ultrahanggal...volt olyan hogy Semmit nem lattak és hazaküldtek hogy nem is vagyok terhes. Másnap egy magánklinikán 1 cm petezsakom volt benne embrióval...
2017. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

Menj máshova is uhra.

Majd írj!

2017. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Az lesz. Pentek 18:20megyek. Remelem jó hírek lesznek
2017. febr. 1. 12:39
 16/52 A kérdező kommentje:

Na holnap a nagy nap

Kivancsi vagyok, ma ujra lett hanyinger, meg fajdogala hasam is..eddig úgy semmi nem tortent a 4.het ota..remelem ez jót jelent

2017. febr. 2. 21:59
 17/52 anonim ***** válasza:
Ird meg mi lett a vizsgalaton!szurkolunk!
2017. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Mi volt az orvosnál?
2017. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Változás nem tortent, még meretbe se😂 de rem sztk ba elmértek..vagy rosszul emlekeztem, mert papírt nem adtak..

A doki szerint minden kiraly...nem kell aggodnom kicsit se. Szerinte akkor fogant smikor szerintem is, januar elejen, es 4hetes maga a terhesseg. Kicsit se izgatta, h nincs baba szivhang semmi. Azt mndta, jovohet utan menjek vissza es ott lesz.

De azóta beszeltem egy csajjal, ő 7hetesen ment elsonek és szinten csak petezsak volt..8.heten láttak először.

Engem teljesen megnyugtatott most, foleg, h nem mndta, h kisebb lenne ket hettel. Szerinte teljesen jo ez a meret, a petezsak szabalyos, nincs min aggódni.

Úgyh...jovohet kedd vervetel újra..akkor megtudom mi volt a heti vervetel eredemény.. csutortok sztk uh...

Jovojet utan szerdan meg magan doki

Koszi h drukkoltok

2017. febr. 3. 22:31
 20/52 anonim ***** válasza:

Mindenképp írj majd magatokról 😊

Továbbra is drukk!!

2017. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!