Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megpróbalom összefoglalni a...

Megpróbalom összefoglalni a szitut. Menzesz szerint,7hetes terhes vagyok. Hőgörbe, szerintem is 6hetes. Tegnap voltam uh on, ahol csak petezsak volt.6,5mm. Szerintek ez 4hetes méret. Szerintetek mikor fogant?

Figyelt kérdés

Azt mondták, olyan pici, h alig lehet lemérni, kb 4hetes lehet. De 6,5mm mondtak rá. Ket hete teszteltem eloszor jolmlathato pozitivat. Tehat 4hetes biztos nem. Szerintetek baj van? Penteken ekmegxek fizetos dokihoz, jovohetnr megyek ide vissza. Vervetel ma voltMutatom a görbét.

A 6,5mm petezsak azt nem ertem, h azert az mar lemérheto siman..ha masnak 2mm is volt.. vaga nem? Nem hinnem, h kesobb fogant. Mia velemenyetek?



2017. jan. 31. 13:03
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Ugyelet pipa. Ott nem lattak mar masik babat. De majd a sajat dokim ha nem latja majd akkor biztos nincs🙄🙄🤔😐 mert o egybol megtalalta kedden, mutatta is, en is lattam. Az sztk ba se láttak. Na mindegy is. Verzest nem latni mitol van. Gyogyszeren emeltek az adagon..fekves tovsbbra is. Masik baba jól,van😍😁
2017. febr. 15. 23:27
 42/52 anonim ***** válasza:

Pihengess és legyél nyugodt.

Az ikreknek az egyik fele sajnos gyakran felszívódik a terhesség elején.Mindenesetre drukkolok,hogy ő is meglegyen 😁

2017. febr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Reméljük mosmár minden rendben lesz! Másik baba rendesen nőtt , fejlődött? Mondták, hogy mekkora?
2017. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos számitok rá, h felszívódik. Plussz mivel szívhang se volt..egyenlőre sok esely nincs..

A masik 8mm😍 tehat elvileg nott 1mm et elozo naphoz kepest. Minden ok vele egyenlore. A petezsák fura mkinek, h kicsi, es nehez átlátni mik vannak benne🙄 12mm

Itt azt mondtak, 6/5 a terhesseg, elotte meg 7hetes..úgyh van minden. Ma megyek az sztkb..na ott megnezetem mar tenyleg, ha szikhólyag akkor most mekkora?

Mert h elsore 7mm volt ugye,, majd kiderult h 3mm es van meg egy baba..most akkor rem 3at lat ez is..mert ha nem, akkor nem értrm mi van

Igazaból egy babával konnyebb lenne nekem, van egy 16hós lanyom ugye...es az apjuk kitalalta, h lelép😣 úgyh az ikrek azert megilyesztett picit😣😆

2017. febr. 16. 12:06
 45/52 A kérdező kommentje:

Ma voltam sztk ba, lattak ott is a ket babat, van ket szikholyag is. De... mar nincs szivverés😏😏😣😣😣

A nagynak a szikholyag valóban 7mm volt..es mar nem szabalyos.. es leallt a szive, keringes minden.

A petezsak az nott..a kisebbik is nott..van egy ep szikholyagja..tudom h hulyeseg, de en remelem h o beindulhat még

2017. febr. 16. 23:29
 46/52 anonim ***** válasza:
Jajj istenem :( Drukkolok azért hátha ő beindul.Vagy csak elnézték és a nagy is él.
2017. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

Ma kórhazba is megerositettek..de mar 8hetes terhesnek irtak

A petezsak szabalyosan no..nem mint eddig, rendes utembe vegre.. en ebbe remenykedek h lesz vmi. A masik babat nem is láttaks szokás szerint😏 de mar nem rudnak elkeseríteni, miota ket szikholyagot talaltunk. Csutortokon megyek vissza

2017. febr. 17. 12:30
 48/52 anonim ***** válasza:

Majd írj mit mondanak!

Addig is pihengess amennyit a "nagy" engedi 😊

2017. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Ma se volt szívhang, úgyh ma mutet is lesz. Mar itt várok😣

Koszia biztatasokat.

Ma 12mm es egy embriot lattak..de nagyon szepen kovehto volt...egyik nap se volt ilyen

2017. febr. 23. 12:03
 50/52 anonim ***** válasza:
:( nagyon sajnálom:(
2017. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!