Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megpróbalom összefoglalni a...

Megpróbalom összefoglalni a szitut. Menzesz szerint,7hetes terhes vagyok. Hőgörbe, szerintem is 6hetes. Tegnap voltam uh on, ahol csak petezsak volt.6,5mm. Szerintek ez 4hetes méret. Szerintetek mikor fogant?

Figyelt kérdés

Azt mondták, olyan pici, h alig lehet lemérni, kb 4hetes lehet. De 6,5mm mondtak rá. Ket hete teszteltem eloszor jolmlathato pozitivat. Tehat 4hetes biztos nem. Szerintetek baj van? Penteken ekmegxek fizetos dokihoz, jovohetnr megyek ide vissza. Vervetel ma voltMutatom a görbét.

A 6,5mm petezsak azt nem ertem, h azert az mar lemérheto siman..ha masnak 2mm is volt.. vaga nem? Nem hinnem, h kesobb fogant. Mia velemenyetek?



2017. jan. 31. 13:03
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Légy erős!
2017. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:

Koszonom😏

Lezajlott minden..a kórhaz szornyu volt..tobbe nem mennek oda.. ma fajdogal a hasam is, remelem ez normalis😏nem kapok vmi fertozest, mert pl utcai ruhaba mentunk a mutobe😣

2017. febr. 24. 20:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!