Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megpróbalom összefoglalni a...

Megpróbalom összefoglalni a szitut. Menzesz szerint,7hetes terhes vagyok. Hőgörbe, szerintem is 6hetes. Tegnap voltam uh on, ahol csak petezsak volt.6,5mm. Szerintek ez 4hetes méret. Szerintetek mikor fogant?

Figyelt kérdés

Azt mondták, olyan pici, h alig lehet lemérni, kb 4hetes lehet. De 6,5mm mondtak rá. Ket hete teszteltem eloszor jolmlathato pozitivat. Tehat 4hetes biztos nem. Szerintetek baj van? Penteken ekmegxek fizetos dokihoz, jovohetnr megyek ide vissza. Vervetel ma voltMutatom a görbét.

A 6,5mm petezsak azt nem ertem, h azert az mar lemérheto siman..ha masnak 2mm is volt.. vaga nem? Nem hinnem, h kesobb fogant. Mia velemenyetek?



2017. jan. 31. 13:03
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Koszi az érdeklodest.

Kepzeljetek, volt baba és szívhang is😍

Csak furcsaljak a mereteket. A petezsak 10mm, a szikholyag(szrrintem)nagy 7mm, szerintuk az jó, a baba 5mm.

Hetente kell jarnom uh ra, es minden vizsgalat kell majd kesobb h nem e beteg😏

Úgyh picit vegyesek az érzések, de vert a szive, es pentektol nőtt minden ..szóval remenykedek. Ma kerek a magan dokihoz korabbi idopontot, megneztem vele is

2017. febr. 10. 13:13
 32/52 A kérdező kommentje:

[link]

Itt latni milyen nagy a petezsák. De neten alig vna infó róla..alig van pár sztori..úgyh lehet tenyleg nem annyira para... jó írjak úgy 2helyen , h 6mm folott rendellenes terhesseg, veteles.. de egyik doki se mndta, h baj van..bar nyilvan azet neznek meg hetente😏 de.. most h ver a szive, eldontottem, h nem lehet baj, egeszseges lesz😍

Nagyon pici barna cucc volt tegnap, ugyn kaptam ultrot.. de nagyon sokat maszkaltam..de erzem napok óta, h fekudnom kene..

Azt is mndtak, h fel se kelljek😂nyílvan egy 16hos babával ez nem így megy, de igyekszem

2017. febr. 10. 13:19
 33/52 A kérdező kommentje:

[link]

Talan ezen jobba latni😂

2017. febr. 10. 13:21
 34/52 anonim ***** válasza:
Szia. Vannak új fejlemények? Jól vagytok?
2017. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Most jovok dokitol. A szikholyag tok jo, 3mm... mast nem vettek észre..ikrek😍😍 de az egyik nem él jelenleg még😣

A petezsak fura h kicsi.. de nott az is, az embrio is..

Petezsak 12mm

Baba 7mm

7hetes terhesseg

2017. febr. 14. 16:21
 36/52 anonim ***** válasza:
Hu alakulnak az események🙂Reméljük a másiknak is beindul a szívecskéje! Szurkolunk , hogy minden rendben legyen! Értesíts minket!
2017. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Továbbra is megy a drukk!

Majd írj magatokról néha 😊

2017. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Koszonom😘😘

Csutortokon megyek az sztk ba uh ra..majd meselek mi volt. Rem mar o is latja majd😎 vagy h esetleg szívhang is lesz. En meg most hiszek benne, h mért ne, hisz most 6hetes..leleten megtalaltam, h 5mm es..

De ha nem is fejlodik tovabb, rem a masik baba mar epsegben megmarad. Mar latnia vegtag kezdemenyt is😁😍

De nagyon meglepett a hír. Elejétol erzem, h ez mas terhesseg..de azt hittem mert mndjuk fiú😂 erre nem gondoltam

Szikhólyaggal jól ramijesztettek😣

2017. febr. 14. 22:38
 39/52 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, h mesletem e, de volt barnazas. Ma meg piros ver jott😣nem sok..doki azt mndta, h nem verzik orajig v erosen stb akkor no pánik..de azert miert tortenik ez is😣
2017. febr. 15. 12:54
 40/52 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz bemenni az ügyeletre? Hogy megnézzék minden rendben van-e?
2017. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!