Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az hogy a feleségem...

Normális az hogy a feleségem elképesztően sokat eszik amióta terhes? Nem fog így nagyon sokat felszedni? Hogy szóljak neki?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, de felkelünk, reggelizik min.2 szelet fehérkenyeret. Saját elmondása szerint ahogy beér a munkahel yére vesz egy szendvicset, de nem mondjuk valami kis zsemlét, hanem vmi nagy bagett tele mindennel a kedvence. Elvisz vagy 3 doboz gyüm.joghurtot, haza még sose hozta. Ebédel, utána hazafelé már valami édes fornettit eszik a kocsiban, este jól bevacsorázik. Kicsit féltem. Ez normális így? Azt mondja állandóan éhes. 10 hetes most.
2017. febr. 1. 15:18
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
29%
A feleséged nem egy felnőtt nő véletlenül, aki tud vigyázni az alakjára és a terhességére? Ez az ő dolga, nem a tied. Az pedig full gáz, hogy csak az érdekel, hogy elhízik-e majd a terhességtől.
2017. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem az alakját féltem. A felnőtt nők olvasni is tudnak, nem? ;)
2017. febr. 1. 15:40
 13/47 A kérdező kommentje:
Hányós időszak nem volt, ez kb.3 hete megy így.
2017. febr. 1. 15:41
 14/47 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem tűnik annyira soknak, így leírás alapján, főleg, hogy mozog is mellette.

Egyébként én is tésztamániás vagyok, ez az első trimeszterben a hányingerek közepette csak fokozódott.


Az én mai adagom:

4dl tejeskávé (0,5dl kávé + 3,5dl tej)

nagy tányér cini minis

nagy tányér spagetti

most fogok enni még egy tányér spagetti

este vacsorára gyümölcsöt, 1-2 narancsot


Eddig 1 kilót híztam.

20hkm

2017. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Abbahagyta a mozgást amikor kiderült hogy terhes. Ülőmunkát végez.
2017. febr. 1. 15:44
 16/47 A kérdező kommentje:
#14 ez nem sok. A feleségem ennek kb.a négyszeresét eszi, vacsorára nem gyümölcsöt, hanem kenyeret kenyérrel, vagy pizzát, vagy tejbegrízt sok cukros kakaóval szokott. Alaposan bevacsorázik.
2017. febr. 1. 15:46
 17/47 anonim ***** válasza:
40%
Váááá, te vagy a babakekszes férj??? Mi újság, jön a második??
2017. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem el fog ez múlni, a terhesség elején előfordul nagy étvágy. Nem szólnék a helyedben semmit, ha sokat hízik, majd szól a védőnő és a doki, ne aggódj. A nők az alakjukra, evési szokásaikra tett megjegyzésekre alapesetben is érzékenyek, terhesen még inkább.
2017. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És most akkor a babának lehet baja ettől vagy nem? Ha nem akkor egyelőre nem szólok.

Milyen babakeksz?

2017. febr. 1. 16:05
 20/47 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy házasságba ennek bele kell férnie, hogy figyelmezteted nem e lesz sok, amit eszik mert aggódsz.

Mert bizony terhesség után nagyon nehéz visszaszerezni a régi formád, és ebből adódó kudarc csak megnehezíti a helyzeteteket.

Figyeljétek hízik-e, és ha több mint ami még elfogadható, akkor hálás lehet neked érte később.

2017. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!