Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg szintel kapcsolatba...

Hcg szintel kapcsolatba kernek segitseget. Menzesz szerint 8hetes vagyok. Fogantatas szerint 7. Hcg egy het alatt 1600ról csak 2600ra nőtt. Kell aggodnom?

Figyelt kérdés

Hcg szintel kapcsolatba kernek segitseget. Menzesz szerint 8hetes vagyok. Fogantatas szerint 7. Múltheten voltam uh on. Ott azt mndtak,4hetesnek tunik csak. Vervetel masnap hcg 1600. Azona heten fizetos doki szerint minden ok,6. heten jarok, de még nem lathato csak petezsak. Vervetel utan egy hettel a kovi vervetel 2600. Kell aggodnom?

Aggaszt, h alig emelekedett.. telon mndtak az eredmenyt, ott annyit mondtak, h emelkedőbe vagyunk. Holnap lesz új uh..de mar tiszta ideg vagyok masfel hete..petezsak egyebkent 6,5mm volt.

Tehat volt e akinek 1000et nőtt csak a hcg es meg is minden rendben volt?illetv akinel nem volt rendben😣

Koszii



2017. febr. 8. 17:07
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
36%
Hú de morbid, hogy ilyen sírva röhögős smiley-kat használsz :O (bocs, de ez nagyon kikívánkozott...)
2017. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Mért lenne morbid???

Az előző terhessegem is jol vegződött..most se temettem meg el a babámat..mert kene sírnom?..meg amit irtam az épp vicces szerintem..

2017. febr. 8. 20:02
 13/44 anonim ***** válasza:
34%
Mert a leírtak alapján én koránt sem lennék ilyen mosolygós kedvemben :( ha már voltál terhes, akkor tudhatod, hogy az hatalmas gáz, ha 4 napig nem nő semmit! Minden kismamának ez a rémálma, hogy az ultrahangon ugyanazt a méretet hallja, amit az előzőn. Persze, a te dolgod, hogy min kacagasz jóízűeket, csak ez az észrevétel úgy kikívánkozott belőlem. Hát nekem bizony morbid :/
2017. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Hat figyelj.. én azt gondolom, még ha barmi rosszabat is mondananak, akkor sem kell 24óraban sírni, befordulni. Foleg ha van egy masik gyereked is, nem lehetsz depressziós...

Vagy nem tudom mert kene minden mondat után szomorú fejeket raknom?

Az utan meg foleg, h azt irom, h msot tovabb vartam erre most is aggodhatok. Ezen mit sírjak..

Meg most 4napig nem nott...nem egy hetig..meg kettoig.. en nem konyveltem meg el, h vége... foleg , h egyik doki se mondta, még azt se h aggódnom kellene. Ennek ellenéri nyilvan ezen kattogok masfel hete.. olvasgatok ejjel nappal, ezhel almodok stb. De én nem vagyok egy olyan ember, aki attól mert baja van, nem mer megengedni magának egy mosolyt..vagy egy nevetést..es a sotet szobaba kuksol és sír egezs nap...

Lehet te ilyen vagy.. meg gondolom itelkezős típus is😊 na mindegy..

2017. febr. 8. 21:02
 15/44 A kérdező kommentje:
Meg ez ilyen kötekedes inkabb..nyílvan nem azon "nevettem" , h nem nő a gyerekem..meg h szar a hcg.. hanem azon, h milyen szerencsetlen vagyok, h masodszor is igy indula terhessegem, h 2hetig tiszta ideg vagyok, h mi lesz.. plussz nyílvan azert mert olyan fejet teszek oda, nem fetrengek itthona nevetestol..csak erzekeltettem, h viccesnek tartom.. foleg, h egy idobe fogantak, egyszerre lenen a szulinapjuk is..es en hiszek benne, h ugyan ugy vegzodik majd a sztori is..úgyh nem vagyok meg temetős hangulatba azert...
2017. febr. 8. 21:07
 16/44 anonim ***** válasza:
52%

Jó, hát egyszer sem kértem, hogy magyarázkodj, úgy viszonyulsz hozzá, ahogy akarsz, ahogy neked jól esik. Csak megjegyeztem, hogy milyen érzést keltett bennem, mivel először olvasok hasonló témában ilyen vidám megnyilvánulásokat. Nem, nem vagyok az a fajta, aki egész nap a lepedő sarkába törölgeti a könnyeit, ha valami nem oké, csak én szimplán nem tudom elképzelni, hogy ilyen vidáman kommunikáljak arról, hogy nem jók az eredményeim, vagy nem nő megfelelően a babám. Egyébként ebben a szakaszban egy napra sem állhat meg a fejlődésben, nem hogy 4re! 12 hétig teljesen egyformán növekednek az embriók, vagyis ha a tiéd elmarad a korának megfelelő mérettől, vagy 2 ultrahang között semmit nem változik a mérete, az rettenetesen rossz jel sajnos. Ebben a szakaszban nem magyarázhatod azzal, hogy nem 2 hét, csak 4 nap a kiesés, mert ilyen nincs. Fejlődnie kell és növekedni minden nap. Csodálom, hogy ezt az orvosod nem mondta és hogy anyukaként, túl egy szülésen nem vagy ezzel tisztában.

Nos, én nem kötekedésnek szántam - mondom még egyszer - egyszerűen csak a körülményekhez képest furcsállom a jó kedvedet. Nem feltételeztem, hogy nem aggódsz, hiszen a kérdést sem írtad volna ki, ha nem így lenne, viszont fura számomra, hogy ilyen jó ízűen elnevetgélsz rajta és leírtam, amit gondolok.

Magam részéről kívánom a legjobbakat és hogy tévedjen az orvosod abban, hogy nem nőtt 4 napig.

2017. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
84%

Én nem érzem morbidnak, amíg a méretekről volt szó, ott nem nevetős szmájli van, csak ott, hogy milyen peches a kérdező, hogy rosszkor megy dokihoz és mindig van min izgulni. Nem látok semmi rosszat ebben.


Igazából az optimizmust is megértem, hiszen van már egy gyereke, és az előző oldalon egy csomóan bíztatták is, még ha reménytelennek is tűnik a helyzet. De mint tudjuk, a remény hal meg utoljára...

2017. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
En se lennek nyugodt, de minden jot kivanok!🙏😬
2017. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, koszonom!!

Egyebkent, az hogy anyuka vagyok, még nem jelenti, h mindent jól tudok majd megitelni, mivel minden terhesség más..

De holnapig mindenképp reménykedek..mivel ugye ket kulon helyen tortent az uh, el is mérhettek vmit..plussz! Amit még kihagytam az az, h nem is kaptam leletet az elsőről. Cska bennem maradt meg ez a 6,5mm.. szóval remélem, h tök mást mertek, es félre hallottam. Mivel így kezdte..h olyan pici, hogy lemérni is alig tudom...aztan meg azt hallottam, h 6,5mm..( de úgy ereztem, h mért ne tudna lemérni egy 6,5mm petezsákot?mikor masnak a 2mm-t is lemérik..)

Tehát ebbe reménykedekl holnap elkerem az első papírt is. Csak akkor fel se tűnt, h nem adták ide.


Az első babanák 6/1nel azt mondtak, h ne remenykedjek, nem nőtt vmi sokat az 5.hethez kepest..se embrió se semmi.. masnap egy masik doki szívhangal egyutt megtalalta.. úgyh ilyen dolgokba is bízok..h hátha..

Holnap írok, h mi lett

2017. febr. 8. 23:05
 20/44 A kérdező kommentje:

Mármint utolsó előtti😊

De a tobbieknek is.

2017. febr. 8. 23:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!