Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg szintel kapcsolatba...

Hcg szintel kapcsolatba kernek segitseget. Menzesz szerint 8hetes vagyok. Fogantatas szerint 7. Hcg egy het alatt 1600ról csak 2600ra nőtt. Kell aggodnom?

Figyelt kérdés

Hcg szintel kapcsolatba kernek segitseget. Menzesz szerint 8hetes vagyok. Fogantatas szerint 7. Múltheten voltam uh on. Ott azt mndtak,4hetesnek tunik csak. Vervetel masnap hcg 1600. Azona heten fizetos doki szerint minden ok,6. heten jarok, de még nem lathato csak petezsak. Vervetel utan egy hettel a kovi vervetel 2600. Kell aggodnom?

Aggaszt, h alig emelekedett.. telon mndtak az eredmenyt, ott annyit mondtak, h emelkedőbe vagyunk. Holnap lesz új uh..de mar tiszta ideg vagyok masfel hete..petezsak egyebkent 6,5mm volt.

Tehat volt e akinek 1000et nőtt csak a hcg es meg is minden rendben volt?illetv akinel nem volt rendben😣

Koszii



2017. febr. 8. 17:07
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

De ha a kórhazba ismet nem jarok sikerrel, akkor aznap lesz az sztk ba a doktornő, aki látta, elmegyke hozza, leméretem, h nő e egyaltalan, mit lat, es feliratoma papirra, mert csaka fizetos írta ra a leletre...

Annyira idegesit ez az egesz😏alig varom h teljenek a napok

2017. febr. 19. 19:56
 42/44 anonim ***** válasza:
Mi volt a 4D n kedves kerdezo?
2017. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Nem mentem el😣 ugy erzetem, h inkabb varok..

Ma kórhazba nincs szívhang, úgyh ma műtenek is😣

Ma 12mm es egy babat lattak..szerituk a leletek tok okesak..h mindig mas a meret..van ilyen...?..na mindegy

1fele lesz a mutet

Koszi a biztatasokat

2017. febr. 23. 12:01
 44/44 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de sajnos a hcg értékek az elejétől nem alakultak jól. :(

Tudom, most nem vigasztal, de legközelebb sikerülni fog!

2017. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!