Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg szintel kapcsolatba...

Hcg szintel kapcsolatba kernek segitseget. Menzesz szerint 8hetes vagyok. Fogantatas szerint 7. Hcg egy het alatt 1600ról csak 2600ra nőtt. Kell aggodnom?

Figyelt kérdés

Hcg szintel kapcsolatba kernek segitseget. Menzesz szerint 8hetes vagyok. Fogantatas szerint 7. Múltheten voltam uh on. Ott azt mndtak,4hetesnek tunik csak. Vervetel masnap hcg 1600. Azona heten fizetos doki szerint minden ok,6. heten jarok, de még nem lathato csak petezsak. Vervetel utan egy hettel a kovi vervetel 2600. Kell aggodnom?

Aggaszt, h alig emelekedett.. telon mndtak az eredmenyt, ott annyit mondtak, h emelkedőbe vagyunk. Holnap lesz új uh..de mar tiszta ideg vagyok masfel hete..petezsak egyebkent 6,5mm volt.

Tehat volt e akinek 1000et nőtt csak a hcg es meg is minden rendben volt?illetv akinel nem volt rendben😣

Koszii



2017. febr. 8. 17:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

jajj de jó !

Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen mindkét babucival, írj majd kérlek hogy mi volt ! :)

2017. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Koszonom😍😍 persze, mindenkepp írok. Ma picit befordultma mert jott egy kis vér😣 de dokival azt beszeltuk, h ha nem órakig jon, sok, gorcs stb..akkor nincs para..úgyh..post probalok nem parazni epp😏 holnap úgy is uh..

Úgy erzem a vizsgalatok utan jon mindif vmi😏 ezutan nem akarok uh ot egy ideig😏10.heten megyek majd

2017. febr. 15. 12:56
 33/44 A kérdező kommentje:

Ma mar nem volt szívhang😣😣

Holnap kórhaz h megerősitsek. A nagynak valoban 7mm a szikholyag..es mar nem szabalyos..a kicisnek 3mm es a petezsak meg minden meg szabalyos..ugyh remenykedek benne...h neki beindul a szive.

De a meglévőt elvesztettem😣😣😣

2017. febr. 16. 23:31
 34/44 A kérdező kommentje:
Ja verzessel bementem ugyeletre este..volt szivhang minden ok volt.. ma du mar nem
2017. febr. 16. 23:32
 35/44 anonim ***** válasza:
Jajjj ez borzaszto. Sajnalom. De imadkozom hogy a masik hatha eletben marad! Kitartas! Tudom hogy könnyu ezt mondani...de egy bö sok mindent kibir. Es csak pozitiv gondolatokkal vedd körbe most magad. Drukkolok a babaert!!!!
2017. febr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék benned hamis reményt kelteni, ezért őszintén megmondom, hogy korához képest túl kicsi. Ha nem is egyszerre fogantak, akkor is kicsi, nem fejlődik megfelelően. Nem lesz sajnos szívhang. Ilyenkor mindenki bízik a csodákban, de ez egy biológiailag programozott folyamat és ha nem úgy zajlik, ahogy az a nagy könyvben meg van írva, akkor vége máshogy fog sajnos alakulni, mint szeretnénk. Sajnálom.
2017. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Kórhazba ma ismet egy babat lattak..mar kezdem megszokni. Itt ma r8hetes terhesen írtak. A petezsak viszotn az eddigihez kepest rendesn szabalyosan novekszik napi 1mm et... szerintme ez azertjelent vmit. Ma mar 15,6mm volt..kedden 12mm

Szivhang nincs

Masik doki azt mndta csutortokre menjek be..megnezzuk ujra..lehet h beindul meg a dolog, nem lehet tudni aztan eldontom mi legyen

2017. febr. 17. 12:28
 38/44 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... sajnos ha az egyik elhalt, meg fog indulni a vetélés, és nincs garancia, hogy a másik túléli, akkor se, ha egészségesen nő. Mondjuk láttam már olyat rokonságban, amelyik megmaradt, szóval teljesen nem reménytelen, de ott még a doki se fogadott volna arra, hogy megmarad. És ikreknél még magasabbnak kéne lennie a hcg-nek, úgy tudom...


Azért drukkolok továbbra is, mindenképp írj, mi lett veletek! (Az uh-tól ne félj, az nem okoz vetélést.)

2017. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Félre értettem azt, hogy 3mm és a petezsák szabályos. Úgy értelmeztem, hogy maga a petezsák 3 mm, de akkor ezek szerint az a CRL. Nos, így már jóval jobb a helyzet, mert tényleg előfordulhat, hogx lesz szívhang, de azért 8 hetesen szívhang nélkül ez már az a kategória, mikor én pogány létemre is imádkozni kezdenék. Az nem törvényszerű, hogy a másik elvesztése miatt ő is elmegy majd. A terhességek 60%a iker terhességként indul, csak sok esetben még az előtt "feleződik", hogy észre vennék, vagy ha kitart egy darabig, akkor is rengeteg esetben az egyik embrió elhal és felszívódik. Sokan nem is tudnak például arról, hogy bennük van az ikertestvérük, mert egypetéjűeknél előfordul, hogy a megmaradt embrió testében szívódik fel a másik. A kolléganőm alhasában 26 éves kprában fedezték fel, hogy van egy 15cm-es ciszta, ami később kiderült, hogy nem ciszta...

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2017. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Kedves utolsó, lehet elirtam vmit, mert 3mm et nem akartam írni🤔

Itthon néztem át a korhazi leletet csak, sajnos. Így utána vettem észre, h nem a petezsákot merte le 15,6mm nek, hanem a babát??! Amit ha elobb latok, azonnal szólók, h nem jó, mert előtte mki 8mm nek mérte, az elotte meg azt jelenti, h elozo nap..es elotte 3napig is..

Összegeznem akkor most a helyzetet, mert engem egyre jobban idegesít.

Tehát

1. Sztk doki: 7mm es szikhólyag, 5mmes embrió, szivmukodes

2. 4napra ra, magan doki: 3mm es szikhólyag, 7mm embrio, szivmukodes, es 5mm es valoszínuleg baba mellette..szívhang nelkul

3. Nap..ugyelet, verzes: 8mm embrió, szivmukodes, szikholyagot nem mertrk

4. Sztk: 8mm embrió, nincs szivmukodes, 7mmes szikhólyag..ami mar nem szabályos..de! Megtallata ő is a kisebb babat, 5,5mm nek mérte..es egy kis szikhólyagot..(de nem irta fel a papirra, pedig vegig mutogatta mi micsoda)

5. Kórhaz: elhalt terhesseg, egy babat lat, aki 15,6mm. Szikholyag nincs mérve, de szabalyos..


Értitek mi a bajom? Utcsó nap osszemerte a ket babat, ez fix, es a kis szikholyagot latta csak, kulonben felirta volna, h hianyos szikholyag..

Elotte 2nappal 2ember merte le a kórhazba, h 8mm...ok se lattak masodikat..


De ket orvos megtalalta a kisebbiket! Es mertek le ket szikholyagot..a kicsié szabalyos, 3mm es ép.. en ebbe bizok, h ő jól van..fejlodik..cska lassabban

Ugy dontottem holnap elmegyek 4dre..vki tanacoslta, h tapan jobban latni(persze van ott 2d is) csak sajna hasi uh van:(így nem fuzok hozza sok remenyt. De azt mdntak, akkor ingyenes..ha nem latni. De csutortokon kórhaz újra. Es elejuk fogom rakni a leleteket..h dontsek el

2017. febr. 19. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!