Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg szintel kapcsolatba...

Hcg szintel kapcsolatba kernek segitseget. Menzesz szerint 8hetes vagyok. Fogantatas szerint 7. Hcg egy het alatt 1600ról csak 2600ra nőtt. Kell aggodnom?

Figyelt kérdés

Hcg szintel kapcsolatba kernek segitseget. Menzesz szerint 8hetes vagyok. Fogantatas szerint 7. Múltheten voltam uh on. Ott azt mndtak,4hetesnek tunik csak. Vervetel masnap hcg 1600. Azona heten fizetos doki szerint minden ok,6. heten jarok, de még nem lathato csak petezsak. Vervetel utan egy hettel a kovi vervetel 2600. Kell aggodnom?

Aggaszt, h alig emelekedett.. telon mndtak az eredmenyt, ott annyit mondtak, h emelkedőbe vagyunk. Holnap lesz új uh..de mar tiszta ideg vagyok masfel hete..petezsak egyebkent 6,5mm volt.

Tehat volt e akinek 1000et nőtt csak a hcg es meg is minden rendben volt?illetv akinel nem volt rendben😣

Koszii



2017. febr. 8. 17:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Vegig olvastam par valaszt. Sajnos en sem tudok biztatot mondani. Elso terhessegemet kovettek hcg vervetellel AZ elejen, mert gyanus volt, hogu nem fejlodik jol. Ketnaponta duplazodnia de legalabb 75%-al nonie kell AZ erteknek kulonben nem fejlodik jol a terhesseg 😡. Nekem 3-4 naponta duplazodott es azbis aggodalra adott okot...

Sajnos el is vesztettem a babat 9-10. heten. En csodalom, hogy a dokid Errol semmit ben mondott.


Es kivanom a legjobbakar Neked.

2017. febr. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sajnos nagyon nem jo vege lett a nem jol növekedö hcg nek. Hetente nött 1000-1500 között. 8 hetesen meg csak 18.000 volt. Akkor talaltak meg vegre hogy mehen kivul van....addig csak talagattak mi lehet....kb 5 percen mult az eletem...azonnal mutöttek amikor vegre lattak vmit hogy hol lehet a petezsak....nekem megallt kb 6 hetesen a fejlödesben es a petefeszekben nött amite azt hittek hogy ciszta...szval ez nem jo jel hogy nem nö a hcg. Engem 3 hete mutöttek....😑😣kitartas.
2017. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Vegyes erzeske vannak

Vert a szive😍 a petezsak nem no vmi gyorsan😏 1cm..a szikholyag is nagy, 7mm a baba 5mm .

Felhivoma dokim, h haga menjek mar elobb. De felhivtak meg vkit.. az azt mndta, h jó ez. De hetente uh lesz

Es minden kotelezo vizsgalat kelleni fog

2017. febr. 9. 18:22
 25/44 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz veletek!
2017. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Lehet minden okes. Ezt en mdnom, h mi nem jo😁szerntuk minden ok, figyelik es kiderul
2017. febr. 9. 19:42
 27/44 anonim ***** válasza:

Persze, a kötelező vizsgálat attól kötelező, hogy kell. :)

A szívhang jó hír, de sajnos nem garancia semmire. :( Nálam is volt, aztán meg missed ab. De nagyon drukkolok, figyelem a kérdést, majd írd meg, mi lett!

2017. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatasokat!

Neked meg nagyon sajnalom ami tortent😏persze, tudom, h nem garancia a szivhang😏 de azert jó erzes volt😍 pluszs h pentek óta nott minden..a kötelezőt úgy értem, h azt mndtak, h az osszes letezo pluszs vizsgalatot elkell majd vegeztetnem, genetikait, amia kotelezokon túl van

2017. febr. 10. 13:49
 29/44 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek, nem nagy a szikhólyag..hanem ikrek😍😍 csak egyiknek nincs szívhang egyenlore...de drukkoljatok
2017. febr. 14. 16:54
 30/44 anonim ***** válasza:
Jajj de jó! Gratulálok! :)
2017. febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!