Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki, hogy kislányun...

Most derült ki, hogy kislányunk lesz. Lelkiismeret-furdalásom van, mert picit csalódott vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem szép dolog, de hátha páran tudnak pár "biztató" szót írni. :) Szóval a párom, az a típusú ember, akitől mindig is azt hallottam, "na ha majd neki egyszer kisfia lesz". Megtanítja, megmutatja, megveszi, elviszi, stb... Ez nem a lányok ellen szó, csak mindig is úgy képzelte el, egyszer lesz egy kisfia. Izgatottan vártuk az ultrahangot, persze én voltam az, aki mondta, ne élje bele magát, nem biztos, hogy kisfiú. Hát bizony kislány, 100%-ra megmondták... Ő azt mondta nem bánja, így is nagyon örül neki, és ezt is látom rajta. "Másodszorra már úgyis kisfiú lesz!" - hangoztatja. Holott nem is biztos, hogy lesz második... Örülnöm kéne, mégse tudok tiszta szívemből. Kicsit csalódott vagyok azért, hogy mégse kisfiúval "ajándékozom" meg. Mit gondoltok? Biztos az otthonról hozott példa az oka, mert nálunk apuval soha nem volt meg az igazi apa-lánya kapcsolat...
2017. febr. 28. 10:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én lányt szerettem volna (a férjem inkább fiút), és fiú lesz. 50-50% esély volt. És 99%, hogy nem lesz következő.
2017. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igy is nagyon varja, orul neki. Csak valahogy en is mindig fius apakent kepzeltem el ot, meg o is magat. :)
2017. febr. 28. 15:19
 13/21 anonim ***** válasza:
Első babánk kislány lett,én azt is szerettem volna,párom persze kisfiút.Természetesen nem csinált belőle balhét,örült a pici lánynak,mondván majd a második fiú lesz...16 hetes vagyok,13 hetes ultrahangon kértem a dokim,ha látszik is valamennyire mondja meg a nemét.Azt mondta nagyon nem biztos,de mivel annyira kérlelem úgy mondja mintha meg sem hallanám,kislány :) szégyenlem,de csalódtam,mivel én is szerettem volna most egy kisfiút,hát férjemen is láttam hogy csalódott...azóta úgy keszülünk,hogy mindegy is micsoda csak egészséges legyen.Mivel szerelmesek vagyunk az elsö kislányunkba,ezért tudjuk,hogy boldogok leszünk akár kislány akár kisfiú.Szégyenlem is,hogy csalódásnak éltem meg elöször a hírt.2 hét múlva megyek ellenörzésre akkor már megtudjuk a nemét.
2017. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem cserélünk gyereket? :D csak viccelek!

Elsőnél lányt akartunk fiú lett. Apa örült én pityeregte. Megszületett, szerelem boldogság, soha nem adnám 5 lányért sem.

5 év után újra belevágtunk. Most tuti lány lesz, nevet is kapott, néztük a rózsaszín holmikat.

20 hetesen kiderült, ő is fiú.

Apa 1 órát én 3-at sírtam! :D

Beletörődtem,mindenből vdttünk kéket.

A párom annyit mondott, remélem a 3-ik is fiú lesz! Mit kezdenénk mi egy lánnyal?

Azóta én is úgy érzem, hogy fiús szülők vagyunk. A legboldogabbak! :)

2017. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez olyan hulyeseg de a ferjem is kisfiut szeretett volna elsore. Lany lett:)

Masodikra mar biztunk benne hogy lany lesz lany is lett! Most varom a harmadikat es alig birtuk kivarni hogy megmondjak vegre hogy i is lany! :)) Mi vagyunk a legboldogabbak a vilagon a kislany a legcsodalatosabb ajandek egy apanak! Ez egy eleten at tarto szerelem❤❤

2017. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is mielőtt először terhes lettem ez fiút jobban szeretne téma volt. Majd megfogant és kiderült kislány teljesen oda volt és van a mai napig. :) Szeretik nagyon egymász. :) Most ismét babát várok. Úgy néz ki fiúcska és ugyanakkora az öröm. :)
2017. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bármit megadnék azért, hogy az elmúlt négy kínkeserves év után gyermekem születhetessen! Teljesen mindegy, hogy fiú e vagy lány lenne. Csak legyen már :( szerintem örülj annak, hogy egyáltalán lehet gyermeked és egészségesen kitudtad hordani!
2017. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, remélem egyszer megtörténik Veled a csoda, sok sikert kívánok hozzá. Rettegtem tőle, mi van, ha gond van nálam, mi van, ha nem lehet majd gyerekem (vagy páromnak). Hisz itt vagyok 30 éves, és fél évig valóban nem jött össze (de az előtte való 5 évbe se vittük túlzásba a védekezést). Természetesen örülünk nagyon a kislánynak is, remélem senki nem értette félre a kérdést. Csak valahol belül egy picit fiús szülőknek készültünk. :)
2017. márc. 2. 10:23
 19/21 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Köszönöm. Minden jót kívánok nektek!
2017. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Csirot válasza:

Nálunk ugyanez volt, férjem nagyon vágyott rá, hogy kisfia legyen. Az apjának is meg akart felelni valahol szerintem, mert bár ő is imádja az unokáját, azért sokszor elhangzik tőle, hogy azért mégiscsak lányGYEREK. Na mindegy, a másik fiától megkapta a vágyott fiú unokát, csak ők meg sose viszik hozzájuk a gyereket, szóval így járt.

Na, de nekünk ugye kislányunk lett, mindketten picit csalódottak voltunk először, mert annyira fiút szerettünk volna, de most már nem bánom, mert egy gyönyörű kis tünemény a lányunk, el nem cserélném 10 fiúra sem! Apa az egész terhesség alatt elég távolságtartó volt, nem volt pocaksimi stb. De amikor a műtőből kivitték neki megmutatni a lányunkat, zokogott örömében, szerelem volt első látásra :) És azóta is csodálatos apuka, kezdetektől ő fürdeti, lányunk is odáig van érte. 2 éves lesz lassan, első szava anno apa volt, gondolhatod, milyen büszke volt a férjem :D Most megint babát várok, 8 hetes leszek holnap, szóval a neme még pár hétig nem derül ki, de a férjem már most biztos benne, hogy lány lesz újra. Tudom, hogy fiút szeretne, én meg most már jobban örülnék szerintem egy kislánynak, de végülis tök mindegy, csak egészséges legyen.

2017. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!