Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki, hogy kislányun...

Most derült ki, hogy kislányunk lesz. Lelkiismeret-furdalásom van, mert picit csalódott vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem szép dolog, de hátha páran tudnak pár "biztató" szót írni. :) Szóval a párom, az a típusú ember, akitől mindig is azt hallottam, "na ha majd neki egyszer kisfia lesz". Megtanítja, megmutatja, megveszi, elviszi, stb... Ez nem a lányok ellen szó, csak mindig is úgy képzelte el, egyszer lesz egy kisfia. Izgatottan vártuk az ultrahangot, persze én voltam az, aki mondta, ne élje bele magát, nem biztos, hogy kisfiú. Hát bizony kislány, 100%-ra megmondták... Ő azt mondta nem bánja, így is nagyon örül neki, és ezt is látom rajta. "Másodszorra már úgyis kisfiú lesz!" - hangoztatja. Holott nem is biztos, hogy lesz második... Örülnöm kéne, mégse tudok tiszta szívemből. Kicsit csalódott vagyok azért, hogy mégse kisfiúval "ajándékozom" meg. Mit gondoltok? Biztos az otthonról hozott példa az oka, mert nálunk apuval soha nem volt meg az igazi apa-lánya kapcsolat...
2017. febr. 28. 10:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva volt - nagyon kislányt vártunk és fiú lett. Kb. egy másodpercig tartott csak a csalódottság- és ugyanúgy örültünk neki. Aztán a második terhességemnél a család várta nagyon kislánynak a pocaklakót- hát ő is fiú lett. A harmadiknál már fiúra gyúrtunk és az is lett. :) Mi is fiús szülők lettünk. Igazából ha harmadikra lány lett volna- annak is nagyon örültem volna- de egy hajszállal boldogabbak voltunk, hogy ő is fiú lett. :)

Nagyon jó egészséget nektek és gondtalan babavárást! Hidd el, hogy minden rendben lesz- nem lesz párodnak hiányérzete, és nagy szerelem lesz kibontakozóban, mihelyst kezébe fogja a kislányát.

Tényleg nézd vissza majd a kérdést pár hónap múlva és meglátod hogy feleslegesen volt lelkifurkád! :)

2017. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!