Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom 4. hetes terhes....

A párom 4. hetes terhes. Milyen vitamint kezdjen el szedni? Tovább

Figyelt kérdés
Jelenleg Gravidát kapott. Tele minden féle vitaminnal. Ez jó lesz ha ezt szedi? Illetve mikor menjel el nõgyágyászhoz? Vagy elég ha vérvételre megy? Ti hogy csinaltátok?

2017. aug. 9. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kérdező párja akkor 6 hetes terhes, ha az együttléttől számolja a 4 hetet, tehát + 2 hét az utolsó menstruációtól.

Viszont, mivel a fogantatás napja nem biztos, hogy 100%, így ne írjatok neki hülyeséget, hogy már 6 hetes terhes a párja! Ha a tesztet akkor csináltátok mikor meg kellett volna jönnie, akkor 4-5 hetes terhes a párod, viszont ha 2 héttel azután tesztelt először, mikor már meg kellett volna jönnie, akkor 6-7 hetes!!

Tehát 6 hetesen érdemes először nőgyógyászhoz mennie, nagy eséllyel már lesz szívhang, és megállapítja az orvos a terhességet. A többit szépen leírták már előttem, hogy ezzel a lelettel hova kell menni stb.

Én egyébként Femibion 1-et szedek, könnyen lenyelhető, nem túl nagy, ebben van olyan összetevő ami segíti a folsav felszívódását/beépülését a szervezetbe, ami nem utolsó, és nagyon fontos!!

2017. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem, mindkétszer.
2017. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!