Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kezdjek az állandó rosszul...

Mit kezdjek az állandó rosszullétekkel, mit próbáljak enni?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok és a reggeli rosszullétek helyett én az egész napos vàltozatot kaptam meg. Reggeltől estig hànyingerem van, szédülök és fàj a fejem, mert alacsony lett a vérnyomàsom. De a legrosszabb hogy semmit nem bírok megenni, tegnap is csak pàr szelet kenyér csúszott le, az is pirítósként. Mindentől öklenfezek szinte. Félek hogy nem kap elég tàpanyagot a picikém. Ti mit tudtatok megenni, mivel próbàlkozzak? Teljesen kétségbe vagyok esve.
2017. aug. 20. 08:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ugyanebben a cipőben járok,mint Te! 6 hét+3 napos vagyok és ha csak rágondolok valamire, már hánynom kell. Párom egyik este dinnyét evett előttem, és csak elképzeltem, hogy azt a sok dinnyelevet mind lenyeli,már rohantam is a mosdóba. Én abonettet rágcsálok, már éjjel is, citromos teát iszok, ezek pár napig segítettek, de most már az abonettől is undorodom. Egyszerűen nincs semmi, ami 1-2 napnál tovább beválna. Minden nappal egyre gyengébb vagyok és nagyon kellemetlen, hogy mindig a férjem mosogat, takarít, főz, mert én egyszerűen alkalmatlan vagyok mindenre. nagyon kedves és sosem panaszkodik, szívesen segít,ahol csak tud, de engem ez nagyon bánt. Nagyon várom már a boldog babavárás időszakát, csak ezen valahogy legyünk túl. Állítólag nagyjából a 12. hétig tart, de fogalmam sincs, hogy fogom addig kibírni.. :(
2017. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!