Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmondjam nekik?

Szerintetek elmondjam nekik?

Figyelt kérdés

Egy elég nagy gondban vagyok.Pár éve elkezdtem modellkedni,és 3 hónapja kaptam egy ajánlatot fotózásra,Dubai volt a helyszín ezért gondoltam elfogadom hiszen ilyen lehetőség egyszer adódik az életben.Nos,a fotózás elég jól sikerült,de este azt hiszem örökre megváltozott az életem. Elmentünk a lányokkal egy bárba,ahol megismerkedtem egy arab férfivel.Egy kis beszélgetés után elhívott magához,ahol alkohol hatása alatt lefeküdtem vele.Ezután haza utaztam Magyarországra.A következő hónapban nem jött meg a havi,ezért csináltam egy tesztet.Kiderült,hogy babát várok viszont most nem tudom mitévő legyek.Szerintetek hogy mondjam el a szüleimnek?A férfinek csak a száma van meg,nem ismerjük egymást.Szerintetek neki szóljak?Elég rossz anyagi helyzetben vagyok,viszont róla tudom hogy nagyon gazdag csak attól félek Ő nem akarja a babát,és el akarná vetetni. Adjatok tanácsokat,nagyon félek.

20L



2017. szept. 25. 16:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 évesen lettem terhes, és én is egyedül nevelem a gyerekem.

Én szerelmes voltam, azt hittem kölcsönös volt, de tévedtem. Nem egy éjszakás kapcsolat volt, a babát az ex akarta inkább, mégis egyedül hagyott minket, és a gyereke sem nagyon érdekli. Nem lesz könnyű elmondani majd ha nagyobb lesz, hogy miért nincs apukája. :(

Viszont az arab pasiktól én is távol tartanám magam.

Nem ismered. Tudjuk milyenek az arab férfiak. És akiről azt hisszük kivétel, az sem kivétel az idő elteltével.

Ha úgy döntesz megtartod, a szüleiddel beszélj elsőként. Akármennyire joga van tudnia a pasinak, én nem mondanám el neki, mert nem tudod mire képes. A saját és a gyereked életét is megnehezíted. Nem lesz sírig tartó szerelem. Nem sok választásod van, és sajnos nem valószínű hogy boldog lesz a befejezés.

Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled privátban.

(az egy éjszakást leszámítva hasonló utat jártam be)

2017. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok abortuszpárti, de egy egy éjszakás kufircolásból egy vadidegen pasitól (pláne egy arabtól..) megtartani a babát 20 évesen, úgy, hogy semmid nincsen a szüleiden kívül; ez nálam kimeríti a teljes felelőtlenség fogalmát.

Tönkretennéd a baba, a saját és a szüleid életét. Vetesd el, vagy add örökbe, de számolj azzal a lehetősséggel, hogy egy terhesség és egy szülés után meglehet, hogy ugrott a modellkedős karrier.

2017. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22%
Jaj, 22es, miért tenné tönkre a saját meg a szülei életét? A gyerek életét meg éppenhogy az abortusz tenné tönkre. Ha valaki vállalja a gyereket, akkor mi a fenére kell abortuszra küldözgetni? Nem a te zsebedből fogja felnevelni, akkor meg mit fáj az neked, hogy a kérdező vállalja a gyereket
2017. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem elég, hogy ribizli, de buta is. Gumi? Menj vissza Dubaiba!
2017. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
72%
22esnek teljes mertekben igaza van. Nem eleg h ribi mondjara idegen orszagban piasan osszefekszik vlakivel ... Valakivel. Terhes lesz. Na de ez meg nem is baj. De megtartani a semmire az amugy egyaltalan nem kart gyeteket.. miert kell onzosegbol tonkretennni tobbek eletet. Es ne nondja senki h a gyereknek olyan hu de jo lesz apa nelkul.felnoni.
2017. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Szia! Elhiszem, óriási a dilemmád, de a helyedbe én megszülném és örökbe adnám. Így nem terhelnéd magad lelkiismeret-furdalással és valakiknek örömet is okozhatnál. Ne a pénz oldaláról közelíts, hanem a megfogant élet védelmében egy ép családba való bekerülése volna babádnak a legjobb. Az apát óvatosságból kihagynám a dologból és levonnám a történetből tanulságokat.
2017. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
85%
20 eves vagy. 1 ejszakas kaland. Nem tul jo anyagi hatter. A pasira nem szamithatsz sztem es el sem hinne h az O gyereket varod. Sajnalom a helyzetet de en elvetetnem ebben az esetben. 😔
2017. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 23. Ha mar itt tartunk h nem az O zsebebol nevelne fel a gyereket akkor kiebol? Nincs munkaja semmije igy menne mindenhova segelyert amit az ado fizetok zsebebol vesznek el..
2017. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
A penz igenis fontos a gyerekneveleshez. Ruhat gyogyszert etelt es a tobbit nem lehet szeretettel kivaltani. 'Beteg vagy gyerekem ruhad sincs , nem baj mert egy ep es boldog csaladban vagy erre nincs mar penz.' Edes jo eg , h lehet igy gyereket vallalni? Vagy majd tesz egy ujabb kort penz remenyeben es egy ujabb gyerek lesz belole?! ><
2017. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Szerintem beszélj őszintén a szüleiddel. A baba nem tehet semmiről, bármennyire ajánlgatják is az abortuszt, ne válaszd azt, nem igazi megoldás, főleg, ha te magad nem is akarod igazán, csak fájni fog utólag.

Az arab férfit viszont nem értesíteném. Az, hogy alkoholos állapotodban összefeküdt veled, arra utal, hogy sajnos a legrosszabb fajta lehet, az, aki kihasználja, lenézi az "erkölcstelen" európai nőket, de komolyabbat éppen ezért sosem akarna tőled. Az meg külön kiakasztaná, hogy egy ilyen hitetlen nőtől született gyereke, aki így majd nem az ő kultúrája és vallása szerint nevelkedik, és vagy az abortuszra próbál rábeszélni majd, vagy megpróbálja megkaparintani a gyereket. Hétvégi apa, aki beletörődik, hogy a gyerekét nem az ő elvei szerint nevelik, aligha lesz. Jobb, ha nem tud róla, neki is, nektek is.

2017. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!