Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmondjam nekik?

Szerintetek elmondjam nekik?

Figyelt kérdés

Egy elég nagy gondban vagyok.Pár éve elkezdtem modellkedni,és 3 hónapja kaptam egy ajánlatot fotózásra,Dubai volt a helyszín ezért gondoltam elfogadom hiszen ilyen lehetőség egyszer adódik az életben.Nos,a fotózás elég jól sikerült,de este azt hiszem örökre megváltozott az életem. Elmentünk a lányokkal egy bárba,ahol megismerkedtem egy arab férfivel.Egy kis beszélgetés után elhívott magához,ahol alkohol hatása alatt lefeküdtem vele.Ezután haza utaztam Magyarországra.A következő hónapban nem jött meg a havi,ezért csináltam egy tesztet.Kiderült,hogy babát várok viszont most nem tudom mitévő legyek.Szerintetek hogy mondjam el a szüleimnek?A férfinek csak a száma van meg,nem ismerjük egymást.Szerintetek neki szóljak?Elég rossz anyagi helyzetben vagyok,viszont róla tudom hogy nagyon gazdag csak attól félek Ő nem akarja a babát,és el akarná vetetni. Adjatok tanácsokat,nagyon félek.

20L



2017. szept. 25. 16:37
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Te nem érted a szöveget? Részeg voltam, valószínűleg eszembe sem jutott, hogy egyáltalán teherbe eshetek, nemhogy a pénzén gondolkoztam volna.
2017. szept. 25. 18:14
 12/36 A kérdező kommentje:
10-es neked nagyon köszi, az értelmes hozzászólást. Sajnos más bevételi forrásom nincs, tudom, hogy beszélnem kell majd a férfival, de egy kicsit félek tőle.
2017. szept. 25. 18:22
 13/36 anonim ***** válasza:
88%

Félnivalód jelenleg nem sok van szerintem. A gyerekkel kapcsolatos véleménye úgysem változik, akár előbb akár később tudja meg. Még ha abortuszt akarna is, kényszeríteni nem fog tudni. Gondolom ő sem ismeri a te elérhetőségeidet, jobb is, ha óvatos leszel, amíg nem ismered meg jobban. Vigyázz velle, nem tudsz róla semmit.


Amúgy jobb lenne mielőbb túlesni rajta, és tiszta vizet önteni a pohárba. Akkor a szüleidnek már úgy mondhatnád el a dolgot, hogy rögtön hozzáteheted, hogy a gyerek apja nincs a képben, avagy esetleg ebben-abban támogat.

2017. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%

Szerintetek hogy mondjam el a szüleimnek?


Apa, Anya, terhes vagyok. Egyéjszakás kalandból, így egyedül fogom felnevelni a gyerekemet. A többivel szerintem ne terheld őket.

2017. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

3 válaszoló jól írta:DDDDD besírtam köszi:D

És azt még elfelejted kérdező h az arab pasik nem az a romantikus lélekkel megáldott emberek, sőt nem úgy bánnak a nőkkel ahogyan kellene az arab pasiknak / állatoknak / veszik őket.

Csak próbálkozz, hátha visszacsal h minden szép lesz, aztán nem enged vissza téged és a gyereket sem.Jobb esetben te hazajöhetsz, de a gyereket akkor látod utoljára.

És örülj neki, ha nem csinál ki!

2017. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
88%

Durva.

Nekem is kamunak tűnik, szintén Borsa Brown jutott eszembe.

De! ha mégis igaz, akkor én javaslom, hogy hívd fel a pasit bár nem tudom, hogy van-e közös nyelvetek. Szüleidnek úgyis előbb utóbb el kell mondani bár én sem értem, hogyan fogsz egyedül felnevelni egy gyereket, ha annyi felelősség sincs benned, hogy vadidegennel védekezés nélkül nem szeretkezünk

2017. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
65%
😂 😂 😂
2017. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Vigyázz,nehogy kalasnyikovval,vagy övbombával szülessen... amugy szerintem is kamu,biztos kevés házit kaptál,vagy épp beteg vagy,és ráérsz olvasni..
2017. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a baba felneveléséhez az anyagi háttered, fel tudnád nevelni egy idegen pasi gyerekét? A szüleid biztos hanyatt dobják magukat, ha ezt elmondod nekik. Lehet, hogy te meg akarod tartani, de arra is gondolj, hogy apa nélkül fog felnőni az a gyerek.
2017. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Ha ahhoz elég bátor voltál, hogy védekezés nélkül szexelj, akkor ahhoz is legyen bátorságod, hogy közlöd a szüleiddel, aztán elmész abortuszra.
2017. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!