Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmondjam nekik?

Szerintetek elmondjam nekik?

Figyelt kérdés

Egy elég nagy gondban vagyok.Pár éve elkezdtem modellkedni,és 3 hónapja kaptam egy ajánlatot fotózásra,Dubai volt a helyszín ezért gondoltam elfogadom hiszen ilyen lehetőség egyszer adódik az életben.Nos,a fotózás elég jól sikerült,de este azt hiszem örökre megváltozott az életem. Elmentünk a lányokkal egy bárba,ahol megismerkedtem egy arab férfivel.Egy kis beszélgetés után elhívott magához,ahol alkohol hatása alatt lefeküdtem vele.Ezután haza utaztam Magyarországra.A következő hónapban nem jött meg a havi,ezért csináltam egy tesztet.Kiderült,hogy babát várok viszont most nem tudom mitévő legyek.Szerintetek hogy mondjam el a szüleimnek?A férfinek csak a száma van meg,nem ismerjük egymást.Szerintetek neki szóljak?Elég rossz anyagi helyzetben vagyok,viszont róla tudom hogy nagyon gazdag csak attól félek Ő nem akarja a babát,és el akarná vetetni. Adjatok tanácsokat,nagyon félek.

20L



2017. szept. 25. 16:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb rossz, ha szüleidnek elmondod a valóságot. Biztos nem dicsérnek meg érte, de az a legkisebb baj. A fotós útról tudnak? Anyaként veszélyesnek tartanám....De: ők szeretnek, és segíteni fognak, bármit döntesz. Mit várhatsz attól a pasitól, aki leitat, hogy szexelhessen? Óvva intelek, hogy életjelt adjál felé. Te sokkal értékesebb lány vagy, minthogy játékszerévé válj egy önző palinak. Még kezdhetsz új, szebb életet nélküle, s ennek nem biztos, hogy a valami okból mégis csak megfogant gyerek a legnagyobb akadálya. Együttérzéssel gondolok Rád. M
2017. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu a kérdés:

A pasit nehogy felhívd! Ő csak egy egyéjszakás kalandnak használt vagy ami még rosszabb, italért megvett téged, Dubaiban lehet azt gondolja, minden megvehető. Egyetértek az előző hozzászólóval, értékesebb vagy annál, hogy bármi további kapcsolattartásod legyen vele. Ettől függetlenül a gyereket megtartanám, ő nem tehet róla. Ha születése után nem tudnám mégse úgy szervezni az életemet, hogy megtarthassam, nevelőszülőkhöz adnám, s pár év alatt összeszedném magam annyira (munka stb.), hogy magamhoz vehessem, s addig is látogatnám. Keress fel egy válságterhesség központot, biztos van megoldás.

Az ilyen fotós munkával felhagynék, túl veszélyes, te is megjártad. Illetve ezentúl alaposabb ismeretség után látogatnék el egy pasi lakására, persze, én is voltam ennyi idősen majdnem ennyire naív mint te, annyi különbséggel történt, hogy kétkezi munkásként voltam külföldön, és annyira jó emberrel találkoztam, hogy pár hét ismertség után, mikor elmentem a lakására, nem itatott le, és elfogadta, hogy reményei ellenére mégse akarok lefeküdni vele.

2017. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
A pasit én sem keresném, de abortuszra sem mennék. Van mód arra, hogy fel tudd nevelni, akár anyukádék segítségével. Bárhogy fogant is, a te gyermeked! Most vagy terhes vele, most kell védened a kis életét, senki nem kényszeríthet abortuszra. Nem lesz azért rossz élete, mert egyéjszakásból, apa nélkül vállalod! Attól még lehetsz jó édesanya és most elsősorban rád van szüksége! Légy erős!
2017. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én is szólnék a szüleimnek nagy töredelmesen, megtartanám a picit, és én sem szólnék a pasinak, mert semmi jó nem várható tőle, rosszat meg így nem tud tenni. Viszont ami van infó róla, azt megtartanám jól elrakva, nevét, lakhelyét, ilyesmi, mert a hasonló módon fogant/született gyerekek jó része előbb-utóbb kíváncsi lesz, ki a vér szerinti apja, és én pl. bizos nem nyugodnék, amíg legalább fotón nem láttam, h ki adta az 50%-omat. Az meg, h esetleg majd cigánynak nézik, egyáltalán nem biztos, de ha az volna, nyilván akkor sem volna ok arra, h meg kelljen halnia. Ezt annak szánom, aki ezzel rémítgetett Téged. Helyén van a szíved, légy óvatosabb a jövőben, és minden jót kívánok a babához!
2017. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Minél előbb beszéld meg a szüleiddel, ők melletted fognak állni, bárhogy is döntesz, csak sajnos az anyagiakat is figyelembe kell venni egy gyereknél, nem lehet a szívre hallgatni.


Én is az örökbe adást választanám. Egy szép napon majd a párodnak fogsz babát szülni, aki szerelemből fog megszületni, erre gondolj.

2017. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Ordít róla, hogy kamu. Fotózásokra jársz, de semmi pénzed... Persze...
2017. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!