Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elítélendő fiatalon,18-19...

Elítélendő fiatalon,18-19 évesen családot alapítani és gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Mi a vélményetek, arról hogy valaki ennyi idősen vállal gyereket, egyből középiskola után?
2018. jan. 4. 18:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
75%

és a 26-os nem a te válaszod? Ahol lebunkózol mindenkit?

Vagy egész véletlenül két 16%-os ember írogat ide? Ha igen, akkor elnézést, de szerintem nem. Mindenesetre nem valós és reális amit írsz. Az a valóság amit a 29-es válaszoló írt (hacsak a saját házat nem úgy érted hogy valami düledező, gazdátlan romhalmazt elfoglaltál, mert végülis tényleg, pénz nélkül is megoldható biztos).

2018. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
24%
Nem azt nem én irtam!de az a te dolgod hogy elhiszed vagy sem én tudom hogy nem én irtam!de valós dolog az hogy sáját házam van még most is fizetem havonta de nem egy 10-20 milliósat hanem csak 1 milliósat 2016-ban egyeztem a tulajdonossal és átirattuk és nem egyedül fizetem 2 vagyunk
2018. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
35%

1 millás ház???

az mégis hol? egy utolsó faluban is többe kerül.

egy millás házra meg ne verd szerintem magad, mert azt bárki megveheti, csak épp senki nem akar a világ végén élni egy vályogházban

2018. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Már elnézézést kérek hogy nem egy panel patkány vagyok de most megint mi a bajod? Itt látszik hogy valaki normális hangnemben ir akkor is levan szedve a feje! Meg milyen beszéd ez hogy "vered magad" ? Én nem sértegettelek téged tese tedd!! Majd én eldöntöm mi a jo nekem ha egy hid alatt élnék akkorr se hatalmazna fel senki és semmi hogy ilyen hangnemet megengedj magadnak felém!
2018. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Jó tehát az van amit írtam, düledező romhalmaz. És ne add elp, hogy nem, mert egymillióból még normális használt autót sem kapsz, nem hogy házat :D És nem TE hanem ketten. Végülis így is lehet. De felesleges is ezen vitázni. De azért jobb ha nem ilyen életszínvonalra biztatod a kérdezőt.
2018. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

1 millióért adtam el a házat amit örököltem.Se fűtés,se víz nincs bent.

Ennyit erről.

16%-os válaszoló :nem azzal van a baj,hogy csak 1 milliós házatok van hanem ahogy előadtad az egészet.Ja és még hitel is van rajta.Akkor miről beszélünk??Ne szórakozz már.

2018. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ja én nem az vagyok akivel eddig beszéltél.

Előzőleg már írtam választ a kérdésre.

2018. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!